TEK-i esitlus: seni kõige autonoomsem nutitelefon

Näpunäide: 5 professionaalset nutitelefoni raskete tööde jaoks!

Alati on üks või mitu entusiastlikku kasutajat, kes soovivad omada seda tüüpi nutitelefoni, kuid üldjuhul on seda tüüpi mobiilterminal mõeldud professionaalidele valdkonnas, mis on nõudlikum ja mis seab kasutajad äärmiselt kehva keskkonda või intensiivsesse tehnilisse olukorda.

Räägime näiteks tööprotsessist kĂĽlmades ruumides, soojusallikate lähedal, ehitusel ja ehitusplatsidel, kaevandustes ja karjäärides, tööstuskompleksides, põllumajanduses …

Kõik need keskkonnad nõuavad, et kohalolevad spetsialistid ei saaks oodata vihma lõppemist ega vältida nutitelefoni kukutamise ohtu ainete keskel, mis kahjustavad tavaliste elektroonikaseadmete toimimist.

Nendel ja teistel põhjustel on olemas vastupidavad nutitelefonid, nimetage seda. Need on kõige paremini varustatud tellingute otsast kukkumisele, soovimatule sukeldumisele, liiga kõrgetele või madalatele temperatuuridele … Ja seda nii disaini kui ka ehituse seisukohast.

Lisaks vee sissetungimise vältimiseks suletule tekivad näiteks muud vedelikud ja tolm, mis peab vastu löögile, kukkumisele, löögile, tihedusele ja survele. Tavaliselt muudab MIL SPEG 810G sertifikaat selle terminali vastupidavaks kõigele, isegi ligi kahe meetri tilgale tsemendiks, nagu on näide alloleva galerii ühes mudelis.

Lisaks: IP68-sertifikaat on vähemalt nendes terminalides peaaegu “kohustuslik”, mis paistab endiselt silma paljude teiste selle segmenti iseloomustavate omaduste poolest, mis on loetletud käesolevas artiklis sisalduvate terminalide seas.

Ja on veel kaks punkti, mis väärivad esiletõstmist. Üks neist põhineb praegusel pilditehnoloogial, mis pole alati nutitelefonide turul kõige uuem, tõsi, kuid mitmekülgne, kui termokaamerate olemasolu aitab näiteks soojust ja / või rõhulekkeid tuvastada.

Teiselt poolt ja lõpuks on väga oluline nimetada kõige olulisem “argument”: pikaajaline autonoomia. Tegevusvaldkonna spetsialistide jaoks on normaalne, et soovitame veeta rohkem järjestikuseid tunde eemal pistikupesadest ja muudest energiaallikatest, mis võimaldavad neil mobiilterminali akusid laadida.

Seega on selle terminali suure mahutavusega aku energia salvestamiseks väga oluline. Me räägime ühikust, mis võib tõusta kuni 5000 mAh-ni, näiteks kaubamärgist, mis on isegi kõrgem kui see, mida leiame paljudest praegu müügil olevatest elektripankadest.

Ja muide, on tavaline näha, et neid klemme kasutatakse energiaallikana teiste mobiilseadmete akude laadimiseks, eeldades, et USB OTG-kaabli abil on toitepanga funktsioon tavaliselt originaalpakendis.

Kas olete väsinud nutitelefoni nutitelefoni taha viskamisest? Siis saabus aeg omada tugevat, kõige vastu suunatud terminali. Võite valida mis tahes ülaltoodud galerii seast, mis on sünonüümiks vastupidavus ja mitmekülgsus töötada halvimates keskkondades.