Näpunäide: 6 HD-eraldusvõimega kaasaskantavat projektorit ja palju muud

Hästi paigaldatud projektori olemasolu ruumis on alati olnud mõlema jaoks mitmel põhjusel: esiteks seetõttu, et investeeringute tulemuseks on tavaliselt hea kõrglahutusega (tänapäeval 4K!) LED-teler; teiseks, kuna alati pole ruumi ega füüsilisi tingimusi üle 100 tollise ala projitseerimiseks; kolmandaks, kuna projektorite hinnad on üldiselt kõrged.

Kuid nagu igas tehnoloogiaturu segmendis, on ka projektorid arenenud. Kõige võimsam (ja kallim) on veelgi võimsam (ja kallim!) Tänu Ultra HD eraldusvõime võlule, samas kui teised hinna poolest tegelikult taskukohasemad mudelid hakkavad paljusid kasutajaid meelitama.

Need on need projektorid, mida me selles artiklis esile tõstame ja galeriidesse paneme. “Pildista” pilte eraldusvõimega, mis ĂĽletab vaevalt 720 pikslit, neid saab oma mõõtmete ja kaalu tõttu transportida puhkusele või sõbra majja ning esitada tehniliste andmete loend, millel on ainult mõtet, ehkki esitatud hinda arvestades hästi välja töötatud.

Alustades pildikvaliteedist, on see piiratum kui installiprojektorid või Full HD / 4K projektorid. Ilmselt sõltub see mudeli mudelist, kuid on võimalik, et selles valdkonnas on tulemused lihtsalt keskmised. Heleduse indeks võib olla umbes 250 luumenit, see võib olla tavapärase elutoa kasutamise jaoks kohustuslik miinimum. Sellest valgusastmest vähem ja vajate täiesti pimedat ruumi.

Teisest küljest on mõnede selles artiklis näidatud projektorite kohta maitsvaid üksikasju, eriti neid, mis on tõeliselt kaasaskantavad. Sellesse on integreeritud aku, mis jõuab pistikupesast nelja või viie tunnini ja on piisavalt väike, et mahuks teie mantlitaskusse.

Androidi “invasioon”

Veelgi parem: ühendusvaldkonnas on see projektor, mis tuhandeid eurosid maksva mudeli eest palju võlgu pole. Ükskõik, kas kaasaskantav või kompaktne, on peaaegu kõigil Bluetooth, Wi-Fi, HDMI, 3,5 mm heli ja isegi USB-C. Mõelge otseprojektsioonile, mis juhtub seda tüüpi ühendusega varustatud sülearvuti ekraaniga. .

Nagu sellest veel vähe oleks, tuleb ka märkida, et Androidi operatsioonisüsteem sobib sellesse projektsioonisegmendi suurepäraselt, kuna seda tüüpi platvorm on mõistlik omada kaasaskantavas projektoris.

Ja suured eelised on selged, rõhutades tugevalt juurdepääsu mitmele rakendusele, mis tagavad veebist otseĂĽlekande funktsionaalsuse, näiteks YouTube, ning näiteks filmide ja seeriate reprodutseerimine kõrglahutusega, näiteks Netflix. Seda unustamata puutetundlikku ekraani …

Ja need on vaid mõned võimalused, mida kaasaskantav kõrglahutusega projektor pakub. Mida ootate selle taseme hindadega?