Näpunäide: 9 kõrvaklapid igale maitsele ... ja rahakotid

Näpunäide: 9 kõrvaklapid igale maitsele … ja rahakotid

Jah, me teame, et just Bluetooth-tehnoloogial põhinevad juhtmeta kõrvaklapid on praegu tähelepanu keskpunktis ja vastavad enamiku kasutajate eelistustele.

Kuid me teame ka seda, et isegi need kasutajad nõuavad, et kõrvaklapid oleksid kõige mitmekesisematel eesmärkidel, vähem “nõudlikud” ja mida nad sooviksid võimalikult vähe kulutada. See põhines eeldusel, et nad tahtsid osta veidi paremat mudelit kui need, mis tavaliselt uute nutitelefonide või MP3-mängijatega kaasas käivad.

Mida me sel juhul täna peaaegu kõigist selle segmendi kõrvaklappidest leiame? Lisaks selgetele “kõnedele” heli edastamiseks mis tahes tĂĽĂĽpi seadmetest, millel on 3,5 mm heliĂĽhendus, on ka muid ĂĽksikasju, mis vajavad tähelepanu.

Ja kõik on väga levinud: multimeediakäskude olemasolu kaabli keskel, mis hõlbustab oluliselt nutitelefonis olevate lemmiklaulude reprodutseerimist ja mis võimaldab nüüd ka kõnedele vastata ja kõne lõpetada, kuna see on veel üks seda tüüpi. mobiil: liituge häälvestlusteks nutitelefoniga. Peakomplektid on muuseas nutitelefonide kõrval väga levinud lisavarustus.

Selleks sisaldavad juhtmega kõrvaklapid mikrofoni, mis on kinnitatud kuhugi kaabli sisse või moodulisse, mis sisaldab multimeedia juhtnuppe. Kui saate, valige lint-sarnane kaablikujundus, kuna see funktsioon aitab dramaatiliselt vähendada neid tĂĽĂĽtuid aegu, kui leiate, et kõrvaklappide juhe on tõesti sassis ja “sassis”.

Kõnealune kaabel on tavaliselt ĂĽhe kuni kolme meetri sĂĽgavune. Samamoodi on nĂĽĂĽd normaalne, et iga kõrvaklapitĂĽĂĽbi mudel sisaldab kolme erineva mõõtmega kummist elemente, “osi”, mis sobivad kõrvaklappidega kasutaja kõrva sisse.

Peaaegu kõik kaubamärgid püüavad pakkuda maksimaalset mugavust kasutamise ajal, tehes seda mõistliku ja iga mudeli jaoks vajaliku hinnaga helikvaliteediga.

Muidugi, kui otsite kvaliteetsemat helikvaliteeti, peaksite tõenäoliselt otsima kõrvaklappe, mis on veidi kallimad kui see, mida teile selles artiklis näitame. Kuid ĂĽlalolevas galeriis on endiselt ĂĽks või mitu mudelit, mis on kõlalt “tugevamad” ja millel on selles segmendis praktiliselt “must” kaubamärk.

Ja ärge unustage, et sellel juhtmega kõrvaklappide “turul” on mitu alamkategooriat, nii et võib öelda: on mõned, mis on põhimõtteliselt mõeldud kasutajaga spordi ajal kaasas, mõned, mis võimendavad vaikust rõhuasetusega. müra ja rohkem on pühendatud näiteks mängijatele.

Kuid see on veidi kallim, nii et me salvestame selle teiste artiklite jaoks, nagu näiteks TeKi Showcase. Tutvuge kaupluste uusimate “ligipääsetavate” mudelitega. Ja tutvuge kindlasti nende juhtmeta kõrvaklappidega.