Näpunäide: Kuidas iMessage’is ĂĽkshaaval lugeda kviitungid välja lĂĽlitada

Juba aastaid iMessage toob oma peamistele konkurentidele suhteliselt võrreldavate funktsioonide komplekti – seda muidugi juhul, kui kasutate vana SMS-i asemel Apple’i enda sõnumside platvormi.

Nagu WhatsApp, Telegram ja piiratud ettevõtted, näitab ka Apple’i rakendus tavaliselt teid, kui kontakt teie saadetud sõnumi vastu võtab ja seda loeb – seda funktsiooni saab muidugi rakenduses globaalselt keelata, kui soovite olla veidi vaiksem.

.

Vaim.

Paljud inimesed ei pruugi seda tähele panna, et iOS 10-s lisas Apple sellele funktsioonile täiendava kihi: sellest ajast alates on see olnud võimalik lugemiskviitungite sisse- või väljalĂĽlitamine iga teie iMessage’is oleva kontakti jaoks.

See on kasulik mitmete tegurite jaoks.

Mõnikord eelistate, et see funktsioon oleks välja lülitatud, et inimesed ei näeks teie lugemiskviitungit (ja võib-olla ei paluks teie vastuste eest tasu), kuid peaksite vestlust teatud kontaktidega tähelepanelikumalt jälgima.

Või teisest kĂĽljest võiksite funktsiooni sisse lĂĽlitada – kuid teil on võimalus see oma sõbra jaoks välja lĂĽlitada, näiteks cricri kes näivad kogu aeg teie vestlust vastuste saamiseks jälgivat.

Õnneks on lugemiskviitungite individuaalne sisse- või väljalülitamine väga lihtne.

Vaata kuidas:

  1. Avage iMessage’is vestlus kõnealuse kontaktiga.
  2. Puudutage ülaltoodud isiku avatari ja seejärel teavet „i”.
  3. Lubage või keelake valik “Loe kviitungeid”.

Väga kasulik, eks? Nautige – ja põgenege igavusest. ?