Näpunäide: Kuidas parandada internetti rannas

Näpunäide: Kuidas parandada internetti rannas

Siit saate teada, kuidas parandada Interneti-ühendust rannas või raskesti ligipääsetavates kohtades.

On ranna aeg! Pärast laste, koerte, vanaemade ja igasuguste kohvrite ja nipsasjakeste pakkimist ja ettevalmistamist võtate selle ummikusse sattunud tee ja suundute väljateenitud puhkusele oma lemmik rannakuurordis. Kuid sinna jõudes võttis ta taskust oma mobiiltelefoni ja … ei midagi!

Teie värskeima nutitelefoni, just selle, mille võitsite jõulude ajal, kiire internet näib olevat pagasist maha jäänud või ilma. Näete, et ekraan on väike ja kuvatakse ainult väikesed tähed “JA(See tähendab, et võrk on kasutusel EDGE, kõige aeglasem olemasolevate seas). Mis tahes veebisaidile pääsemisel proovite laadimisega viivitada. Hea pai de santo hoiab saidi lahti.

Kuid pidage meeles, et on olemas näpunäiteid, mis suudavad selle probleemi osaliselt lahendada. Vaadake seda allpool:

Võrgu kasutamisel pole mõtet aega raisata EDGE (E). Kõrghooajal ei suuda võrgud, mis on niigi aeglased, hakkama saada lisakäitlejate suure kontingendi põhjustatud taotlustega ja muutuvad kasutamiseks peaaegu kasutuks.

Ehkki see on kõige aeglasem võrk, on see tavaliselt esimesed antennid, mida nutitelefonid ja tahvelarvutid on avastanud. Seda seetõttu, et need seadmed otsivad pidevalt operaatori pakutavaid signaale ja valivad tavaliselt kõige tugevama signaaliga võrgu (mis on tavaliselt EDGE).

Nipp on pääseda nutitelefoni seadete menĂĽĂĽsse ja “sundida” seda valima ainult kiireim võrk. Nimelt võrk 3G, 3G +, H, H +, WCDMA, HSPDA või 4G/LTE.

See valik tehakse menĂĽĂĽ Seadistused kauduSeaded> Veel võrke> Mobiilsidevõrgud> Eelistatud võrgu tĂĽĂĽp“. Siin saate valida võrguvõimaluse “LTE”, “3G” või “Ainult WCDMA” (varieerub sõltuvalt kasutatavast seadmest), mis on tavaliselt kõige kiiremad. Kui see asub piirkonnas, proovib teie nutitelefon ĂĽhendust luua.

Kuidas oma internetti rannas parandadaKuidas oma internetti rannas parandada

Valmis! Oodake 1 minut ja testige ühendust, pöördudes veebisaidile (näiteks showmetechi veebisaidile). Pange tähele, kas kiirus on muutunud. Kui ei, siis võite naasta võrgumenüüsse ja proovida teist ühendust.

Suurepärane rakendus ĂĽhenduse kiiruse testimiseks on SpeedTest.net. Seda saab alla laadida nutitelefonist või tahvelarvutist, Google Play poest (Androidi mudel) või iTunes App Store’ist (Apple iPhone ja iPad).

Oled see sina? Kas teil on näpunäiteid Interneti paremaks kasutamiseks puhkusel? Öelge meile allpool toodud kommentaarides.