Näpunäide: Kuidas PokĂ©moni saada PokĂ©mon Go’st

Siit näpunäidest saate teada, kuidas teenida Pokecoinit Nianticu ja Pokémon Company virtuaalse reaalsuse mängus Pokemon Go

Pokemon Go see oli juba edukas, isegi enne Brasiilias käivitamist. Mõned mängijad on julgenud kõigepealt mängida ebaseaduslikke meetodeid kasutades, kuid enamik mängijaid ootab endiselt.

Kuni mängu saabumiseni anname teile mõned näpunäited, kuidas saada oma piirkonna parimaks Pokémoni eksperdiks.

Meie esimene näpunäide näitab teile, kuidas mängu saada (peaaegu) tasuta pokecoine. Pokecoin on mängu virtuaalne valuuta ja koos nendega saate Pokemonite meelitamiseks osta veel Pokeballs’i, viirukeid, Lantmoodulid ja muud

Probleem on selles, et virtuaalne valuuta pole mängus mugav. Selle saamiseks peate ostma või järgima mõnda meie pakutavat nõuannet.

Android: ostke teenusega Google Opinion Rewards krediit

Lihtsaim viis Pokecoini hankimiseks, kraami ostmiseks on mĂĽntide ostmine, see on kõige ilmsem. Kuid te ei pea raha taskust välja võtma. Installige see Google’i arvamuspreemiad oma seadmes (Android).

See on Google’i rakendus, kus vastate kĂĽsitlustele ja saate Google Plays tagasi krediiti, mida soovite kulutada.

Rakenduse kasutamine on lihtne: esmakordselt vastavad kasutajad põhiküsimustele, et nad teaksid oma profiili.

Pärast seda oodake lihtsalt uute uuringute teateid, need ilmuvad tavaliselt kord nädalas ja võivad maksta kuni 3,00 R $.

Mitmele kĂĽsitlusele vastates saate osta oma Pokecoins. Laadige nĂĽĂĽd enda jaoks alla Google’i arvamuspreemiad Android.

2. meetod: saage spordisaali juhiks

(Foto: Play / Android Authority)

Spordisaali juhtimine on suurepärane viis mängusiseste müntide teenimiseks. Pokemoni maailmas on spordisaalid kohad, kus treenerid mõõdavad oma jõudu, asetades oma väikesed koletised üksteise vastu.

Spordisaali pääsevad ainult ĂĽle 5. taseme mängijad ja esimesel korral on jõusaal “omanikuta”. see tähendab, et mĂĽntide saamiseks “peame selle saama” võimalikult kiiresti.

Iga hõivatud jõusaal teenib tasuta kingitusena 100 XP (kogemuspunkti) ja 100 Pokecoini! Veelgi enam, iga jõusaalis asetatud kaitsja kohta võidame 10 münti. Väljakutse on 24 tunni pikkune viibimine jõusaalis, et auhind kätte saada.

Kas soovite õppida, kuidas võita rohkem pokeballe? Vaata siia ja kontrolli sellel lingil rida ninja näpunäiteid mängu alustamiseks.

Mida te sellest näpunäidust arvate? Kas soovite oma Pokemonit oodata? Jäta oma kommentaarid.

Allikas: AT