Näpunäited Internetis raha teenimiseks: 10 parimat

Näpunäited Internetis raha teenimiseks: 10 parimat

Kui peate ka kodus töötades lisatulu teenima, vaadake meie siinseid valikuid koos parimate näpunäidetega, kuidas Internetis raha teenida!

Loe edasi, vaata kõike ja vali oma lemmik.

1. ProovigeMyUI

Meie esimene näpunäide on hämmastav platvorm TryMyUI, mis võimaldab teil kasutada veebisaiti ja rakenduste liidest, et anda aus positsioon ja saada selle eest tasu. Iga "töö" kestab umbes 20 minutit ja maksab teile 10 dollarit, mis võib olla hea alternatiiv neile, kes liidest aru saavad.

Hindamine koosneb veebisaidi kasutamise uuringust, lisaks sellele, kui registreerite selle kasutanud aega, sealhulgas oma hääle ja ekraani. Vaadake seda ideed kodus karantiini ajal raha teenimiseks lingi kaudu!

TryMyUI

2. CloudShop

Veel üks parim näpunäide raha teenimiseks CloudShopi kaudu, mida peetakse Ladina-Ameerika suurimaks e-poe platvormiks. Võimsa ja hõlpsasti kasutatava tehnoloogia abil saab igaüks oma tooteid hallata, müüki automatiseerida ja veebipoodi luua.

See pakub palju kohandatavaid paigutusi (kõik nutitelefonide jaoks optimeerimisega), integreerimist Google Analyticsiga ja maksete aktsepteerimist suurtes tüüpi ettevõtetes, nagu PagSeguro, Mercado Pago ja Paypal. Kasutamise alustamiseks avage oma ametlik veebisait.

3. Freelancer.com

Meie nimekirjas tuntuim on see, et vabakutselisena töötamine on see, mille peale kõik mõtlevad, ja selleks pole paremat aega kui praegu. Seda tüüpi töö kaudu saate erinevatest valdkondadest valida, mida soovite teha, ja saada selle eest tasu.

Näited kõige tavalisematest väljadest on: copywriter, programmeerija, veebidisainer või raamatupidaja. Nii töötamiseks soovijatele lihtsamaks muutmiseks on veebisait Freelancer.com, mis ühendab vabakutselisi klientidega ja tagab, et saate oma makse. Vaata rohkem lingi kaudu!

4. Udemy

Kui teile meeldib õpetada ja aidata inimestel õppida, on Udemy kursuse tegemine väga võimalik alternatiiv. Rakenduse kaudu saate oma teadmisi õpetada erinevate kursuste kaudu.

Platvormist tõeliselt kasu saamiseks on väga oluline, et teie klass oleks väga hea, peaaegu veatu ja oma õpilastele mõeldud täieliku materjaliga. Need säästavad 50% müügiväärtusest, kuid aitavad levitada kõike, mida seal teete. Järgige linki ja hakake kasutama ning saate lisatulu!

Näpunäited raha teenimiseks

5. Fiverr

Teine võimalus, kuidas vabakutselisena töötada soovijatele raha teenida, on Fiverr – väga täielik paljude võimalustega platvorm. Ăśldiselt on tal kunstilisem turg, kus on pilte, häälepakkumisi, muusikat jms, kuid on võimalik leida ka näiteks programmeerijaid.

Nagu nimigi ütleb, on spetsialistide keskmine makse 5 dollarit. Juhtme kaudu on ühe ülesande kohta võimalik toota rohkem, kui teie pakutav töö on tõesti hea ja tehtud väga hea varustusega. Vaadake nüüd ametlikul veebisaidil!

6. Vapp

Need, kellele meeldib hobina pilte teha ja omavad vanade piltide kollektsiooni, saavad Foapiga head lisatulu. See on platvorm ja rakendus, mis võimaldab teil oma fotosid ja videoid müüa, ning seda kasutavad laialdaselt isegi väga suured ettevõtted.

Iga müüdud pildi korral saate umbes 5 dollarit, väärtus on väga vastuvõetav, arvestades dollari praeguse väärtuse suurust. Alustage selle lingi kaudu oma fotode kasutamist ja müümist.

7. Raha autoritele

Kirjanikele ja copywriteritele, kes mõistavad inglise keelt ja soovivad lisaraha teenida, on FundsForWriters väga hea valik. sait, kus on mõned näpunäited algajatele kirjanikele, kes otsivad alati uut sisu ja vabakutselisi artikleid.

Kui teie tekst on heaks kiidetud, võite aktsepteerida 50 dollarit ainult 550 kuni 650 sõna eest. Järgige linki ja kontrollige kõiki reegleid ja tingimusi, et saaksite osaleda ja raha saada!

Näpunäited autoritele raha kogumiseks

8. Oskuste jagamine

Üsna sarnane Udemyga on Skillshare veel üks näpunäide, kuidas raha teenida, see võimaldab teil jagada ka oma kõige täpsemaid teadmisi veebis õpetamiseks.

Sellel on tasuta prooviperiood. Kursused on tellimismudelis, pakkudes ka suurt tasuta kursuste kataloogi. Kui teile meeldib õpetamine, on see kindlasti hea valik. Alustage lingi kaudu kasutamist.

9. SurveyJunkie

Kõigile juurdepääsetav alternatiiv on veebisait SurveyJunkie, mis võimaldab teil uuringuid täita ja veebis raha teenida. Küsitlusi saate meili või veebisaidi enda kaudu ja maksate neile vastamise eest.

Maksed tehakse PayPali või kinkekaartide kaudu, ilma et oleks vaja midagi osalemiseks kulutada, otse oma arvutist või nutitelefonist. See on saadaval ametlikul veebisaidil.

10. Mliuz

Lõpuks on meil olemas Brasiilia populaarseim raha tagasi saamise rakendus Mliuz. Pärast registreerimist leiate kõik suurimad veebipoed ja järgige linki, et raha tagasi saada.

Sellel on ka Google Chrome'i laiend, mis võimaldab teil raha hõlpsamini tagasi saada, sest iga kord, kui külastate virtuaalset kauplust, annab laiendus teile teada, kas see on tõesti parima hinnaga (ja kust saada raha tagasi!). Kasutage linki järgides.

Mliuz Näpunäiteid raha teenimiseks

Kuidas on teie raha teenimise näpunäidetega?

Andke meile kommentaarides teada, kui teate juba võimalusi, mida pakume lisasissetuleku teenimiseks, ja kui teile see meeldib. Ärge unustage näha ka täielikku juhendit, kuidas Internetis lisatulu teenida ja kuidas valida endale sobiv digipank.