Näpunäited iPhone'i jõudluse parandamiseks »iPhone'i ajaveeb

Näpunäited iPhone'i jõudluse parandamiseks »iPhone'i ajaveeb

seda iPhone See on üks maailma optimeeritumaid ja töötavamaid nutitelefone just seetõttu, et riist- ja tarkvara on välja töötanud sama ettevõte, üksteisega kooskõlas. Isegi nii võib aja jooksul teada saada iPhone on aeglane ja raskematel juhtudel isegi väikese koha andmine, mis ärritab kõiki.

Põhjused võivad erineda, nii et oleme sellesse artiklisse lisanud mõned põhjused, mis muudavad selle teie iPhone'is toimuma. Ja muidugi mõned näpunäited selle parandamiseks.

Siit saate teada, kuidas muuta oma iPhone kiiremaks, ilma et peaksite uue vastu vahetama.Saate teada, miks iPhone on aeglane

Kõigepealt peate proovima aru saada, mis aeglustumist põhjustab. See on normaalne, kui vanemad mudelid on kasutusajaga aeglased, kuid isegi nad saavad mõne näpunäite järgides uue elu. Juba uues mudelis pole sugugi haruldane, et need lukustatakse.

Juhtumi hindamiseks järgige allolevaid näpunäiteid.


1 Vana aku?

Enne kui proovite midagi muud, on teil oluline hinnata, kas füüsilise seadme aku mis põhjustab selle aeglustumist.

Nagu teada (ja Apple ise kinnitab seda), võib iPhone 6 ja iPhone 7 vahelistes mudelites aku füüsiline kulumine aktiveerida süsteemis jõudluse piirid, et vältida iPhone ripub omaette eelmine

Teisisõnu, asjaolu, et aku on aja jooksul kulunud, on tegur, mis vähendab kogu süsteemi jõudlust. Niisiis, sellisel juhul lihtne vahetage füüsiline aku välja See suutis seadmele uue elu anda.

Asendi tellimine Apple'i ametlikust tehnilisest teenindusest on palju kallim, kuid vähemalt olete kindel, et originaalaku pole Hiinast pärit kahtlane koopia.

Süsteem ise saab teie aku olekut näidata. V sisse Aku tervis Aku seaded ja vaata protsenti Maksimaalne mahutavus tema Kui see on alla 79%, vähendab süsteem üldist jõudlust ja aeglustab seda kõike. tõesti aeg muutusteks.


2 TĂĽhjendage oma iPhone

Sageli võib aeglases iPhone'is süüdistada hõivatud sisemist mahutavust. Sel juhul peaksite proovima kõrvaldada selles sisalduva surnukaalu. Eriti kui teie vana mudel mahutab 16 või 32 GB.

Selleks tugevdage ja tegelege peamiste põhjustega:

  • Eemalda rakendus mida pole kasutatud rohkem kui 2 kuud. Isegi iOS 11 annab võimaluse rakendused, mida te ei kasuta, automaatselt kustutada, vabastades sellega ruumi. Selle kohta loe lähemalt sellest teisest artiklist.
  • Kustutage vanad kirjad, nii iMessage'is kui ka muudes rakendustes, näiteks WhatsApp. Sellel lingil õpetame teile, kuidas saaksite ZAP-i abil täielikult puhastada ja seadmesse palju ruumi vabastada.
  • Kustutage kĂĽpsised ja Safari andmed mis on tavaliselt kohtadesse peidetud. V sisse Safari seaded Kustutab veebisaidi ajaloo ja andmedja puhastage kõik.
  • Kopeerige oma foto turvalisemasse kohta, nagu väline kõvaketas, mõned pilveteenused või isegi teie arvuti, ja kustutage see iPhone'ist. Jätke kõik fotod oma mobiiltelefonile, sest kui seade varastatakse või kahjustatakse, kaotate kõik. Rääkimata sellest, et need on tavaliselt seadme ruumipuuduse peamine põhjus.

3 Lõpetage automaatne taustprotsess

Süsteemil on mitu taustal töötavat protsessi, mis võivad iPhone'i aeglustada. Need on tavaliselt olulised, kuid te ei pruugi neid vaja minna. Seega on kõige parem see sulgeda, et mitte takistada jõudlust.

Esimene V sisse Kahe paketi üldiseadete värskendused ja tühjendage kõik rakendused, mida pole vaja värskendada, ilma et peaksite neid avama.

IOS-i seadete ekraan

Liikuge jaotisse Seaded ja avage menüü iTunes Store ja App Store ja lülitage poest välja kõik automaatsed allalaadimised.

IOS-i seadete ekraan


4 Vähendage animatsiooni ja visuaalefekte.

IOS-il on ilusad animatsioonid ja visuaalefektid, mis annavad kasutatavusele erilise puudutuse. Kuid kui teie seade on vanem, võib see efekti väljalülitamisel aidata üldist jõudlust.

Selleks avage see Liikumise seadete juurdepääsetavus ja aktiveerige suvand Vähenda liikumist.


5 Tehke puhas restaureerimine

Mõnikord, kui kulutame palju aega iOS-i värskendamiseks värsside kaupa, võib süsteemis olla jälgi vanast koodist, hõivates sageli tarbetu ruumi ja põhjustades seadmes isegi teatud vigu.

Sel põhjusel on aeg-ajalt soovitatav alati täielik süsteemitaaste teha, kõik nullist installida ja mitte varundamist kasutada. Sellega usume, et seadmesse saab ainult uue süsteemi.

See on radikaalne lahendus ja seda tuleks kasutada ainult siis, kui muud näpunäited ei toimi. Peate olema teadlik, et puhas taastamine võib andmed kustutada, kui neid ei salvestata pilve.

Kui teile tundub, et puhas install on liiga radikaalne, proovige taastada ja kasutage seejärel varukoopia. See on aidanud toimivust parandada ja suurema osa kogunenud jäätmetest kõrvaldada.


Nende 5 näpunäite abil on väga tõenäoline, et saate oma iPhone'i aeglast jõudlust natuke (või palju!) Parandada. Apple on mitu aastat üritanud tuge säilitada, pakkudes algsest väljaandest värskendusi kuni 4,5 aastat. Seega, kui olete üks neist, kellel on vana sõdalane iPhone, tehke kõik selleks, et säilitada oma keha sobivus, et teid kauem teenida.