Näpunäited ja õpetused Selle nädala parimad Androidi rakendused ja mängud Vaadake, millised on parimad võimalused mängude ja programmide jaoks, mis sellel nädalal Google Plays käisid

Google Play saab iga päev uusi rakendusi ja mänge arendajatelt üle kogu maailma. Nii paljude valikute korral võib teil olla raske teada, mida oma Androidi alla laadida ja installida.

Sind aidata, Digitaalne ekraan koostab loendi, kus on ainult Google Play populaarseimad ja parimad lood. Järgmistel valikutel on rakenduse ja mängu vahel 8 võimalust. Kontrollima:

Parim rakendus Androidile

Selle nädala programmide loendis on uued rakendused süsteemi välimuse muutmiseks ning oluliste värskenduste jaoks mõned kõige kuulsamad teenused. Vaata:

WhatsApp – tasuta

Populaarse sõnumsiderakenduse testversioon (WhatsApp Beta) saab lõpuks animeeritud kleebiste tuge, mis on kasutajate tohutu nõudlus, kuna see on funktsioon, mis selle peamisel konkurendil on. Omakorda saab igaüks, kes arvutis WhatsAppi veebi kasutab, ka võimaluse selle tumedat teemat aktiveerida.

Mängitud

Mi juhtimiskeskus – tasuta

Ehkki selle nimes on „Mi”, tasub meeles pidada, et seda rakendust ei arendanud Xiaomi, kuid see võib muuta teie sĂĽsteemi välimust ilma keerukate protseduuride või juureta. Sellega saate muuta teavitusala kuva nii, et see näeks välja nagu “Control Center” MIUI 12 või iOS 14 (iPhone’i sĂĽsteem).

Mängitud

Spotify – tasuta

Spotify kasutajate üks nõutumaid funktsioone on võimalus vaadata laulusõnu, mida saab juba teha kolmandate osapoolte rakenduste abil. Kuid nüüd on ametlik funktsionaalsus jõudnud muusika voogesituse platvormile ja see on väga kättesaadav, nagu on näidatud selles õpetuses Digitaalne ekraan.

Mängitud

Google Photos – tasuta

Google’i rakendused, mis on eelinstallitud Android-telefonidesse, said ka sel nädalal värskenduse, mida tehakse visuaalselt ĂĽle. Kuigi see on omandanud kena uue liidese, ei meeldi mõned muudatused kõigile, näiteks see, et see keelab kausta WhatsApp varundamise, mida saab tagasi pöörata.

Mängitud

Parim Androidi mäng

Meie valitud mängud on toonud teile tõeliselt huvitavaid RPG-sid ja muid pealkirju, et teie telefonis tähelepanu äratada. Kontrollima:

Cthulhu päevik – tasuta

Roguelike elementidega peate sisenema koobastesse ja parandama oma oskusi, et oleks võimalik võita koletisi, kes üritavad sind tappa. Osa mängu lõbususest on muidugi tingitud asjaolust, et etapid pole kunagi ühesugused, kuna need on juhuslikult genereeritud ja kannavad erinevaid saladusi.

Kingdom Hearts Ux Dark Road – tasuta

Lõpuks võitsid Disney ja Square Enixi tegelaste fännid mobiiltelefonide Kingdom Hearts tiitli, mida saab mängida erinevates maailma piirkondades. Selles peate kokku panema oma meeskonna kangelasi täis, et lahendada sarja ĂĽhe suure kurikaela ja ĂĽhe “pimeduse” juhi Xehanorti mõistatus.

Twisteri teemad – tasuta

See on juba huvitav võimalus neile, kellele meeldib proovida oma teadmisi sellest mängust, kus kirja saades peate selle leidma vaid 60 sekundiga. Ăśldiselt peaks mäng olema huvitav inimestele, kellele meeldib sõpradega “Stop” mängida.

Mängitud

Kallakute legend – tasuta

Kõigil, kellel on Windowsi esimese versiooniga juurdepääs 90-ndate arvutile, jääb meelde väike mäng SkiFree, kus peate mägedes suusatama mõne takistuse kaudu. Siin on kogemus üsna sama, välja arvatud see, et te ei leia teid jälitavaid koletisi ja peate saavutama võimalikult kõrge skoori.

Mängi seda

Rakendus Android Näpunäited Google Play Mobiilimängud mäng Nõuanded ja õpetused mängupood android rakendus rakendus rakendus