contador gratis Saltar al contenido

Näpunäited võltsitud Interneti-oksjonil mitte armuda

Näpunäited võltsitud Interneti-oksjonil mitte armuda

Ladina-Ameerikas on oksjonite pidamise traditsioonid suured ja Brasiilia pole erinev. Isegi valitsussektor pakub teenuseid, kuid on ka mitmeid teisi ettevõtteid, kes pakuvad piirkonnas eksklusiivseid teenuseid. Seetõttu on väga oluline säilitada ohutus ja olla ettevaatlik, et mitte kahjustada

Oksjoniorganisatsioon Sodr Santoro hoiatas Brasiilia tarbijaid võimalike ohtude eest Internetis. Mida rohkem näeme seda pettust toimumas, kasutavad nad ära inimeste kogemuste ja teadmiste puudumise, ütles organisatsiooni oksjonipidaja Carolina Sodr Santoro.

Mõeldes kõigi turvalisusele, pani Carolina kokku mõned olulised näpunäited kahjustuste vältimiseks. Vaata seda:

  • Osalege ainult ametlikel oksjonisaitidel. Lihtsad näpunäited Brasiilia platvormi kasutamiseks ja otsige URL-e alati ".com.br" abil. Olge ettevaatlik variatsioonide puhul, milles kasutatakse ainult ".com", ".com / br" või muud.
  • Vaadake veebisaiti, millele pääsete, ja pange tähele portugali keele vigu, piltide kujundust ja muid kahtlasi funktsioone.
  • Kontrollige, kas oksjoni registreerimine on teie regiooni äriregistris aktiivne. Kasutage võimalust vaadata professionaalsete kontaktandmeid ja teate, et olete õigetes kätes.
  • Võimalusel külastage oksjonisaiti näost-näkku. Aadressi on võimalik veebisaidile postitada, kuid tegelikult seda kohta pole olemas.
  • Kui elate oksjonipaigast kaugel, jälgige otse veebisaidil olevat voolu ja kontrollige oksjoni tõesust.
  • Makse sooritamisel kontrollige, kas väljastatud pilet või pangakonto on oksjonipidaja enda nimel. Seaduse järgi ei saa pakkumisega seotud raha keegi muu kui oksjoni eest vastutav isik.