Näpunäiteid Samsung Gear S3 jaoks

Samsungi uusim nutikell Gear S3 kuulutati välja IFA 2016-l; Vaadake mõningaid näpunäiteid kella maksimaalseks kasutamiseks

Õpetus: Samsung Gear S3 näpunäited ja nipidKas teate neid funktsioone Gear S3-st?

Kas otsite a nutikell või lihtsalt pane käsi Samsung Gear S3 ja soovite teada, millised funktsioonid teil seadmes on? Kõigepealt peate lugema meie arvustusi seadmes. IFA 2016-l esitletud Gear S3 on Samsungi uusim nutikell.

Kahes mudelis Klassikaline ja Piir, nutikella eesmärk on kõigile publikule meele järele olla: alates seikluslik kõige klassikalisemani. Et saaksite oma uue kella kohta rohkem teada saada, oleme välja andnud mõned tõesti kasulikud näpunäited.

Näpunäited Samsung Gear S3 jaoks

1. Mitmekülgne pöörlev kroon

SEE Samsung oli võimalik valida pöörleva krooniga ümmargune kell häälkõnesid vastu võtta või tagasi lükata ilma sisseehitatud mikrofoni ja valjuhääldit puudutamata kella ekraani või nutitelefoni taskust välja võtmata.

2. Fitness ressursid

SEE Käik S3 on õige valik neile, kellele meeldib võimelda või uurida rajal, joosta jne. Mitme anduri abil, nagu GPS, baromeeter, atmosfäärirõhk ja pulss, saab kasutaja oma keskkonna ja keha tööd reaalselt kontrollida.

Õpetus: Samsung Gear S3 näpunäited ja nipid

3. SOS-funktsioon

Ohutuse tagamiseks saavad kasutajad aktiveerida asukoha jälgimise ja SOS-funktsioonid, et teavitada peret ohuolukorras isegi telefoni kandmata.

Kui SOS on käivitatud, see on Gear S3 saadab sõnumeid kasutaja programmeeritud kontaktidele. Asukoha jälgimise funktsioon võimaldab valitud kontaktidel oma positsiooni reaalajas tuvastada.

4. Pika aku kasutusaeg ja ladustamine

Kaks versiooni Gear S3-l on 4 GB sisemälu, lisaks pika aku kasutusaeg, mis võib ühe laadimisega kesta kuni neli päeva. See tähendab, et isegi une jaoks on võimalik une jälgimiseks kasutada S3 (kui laadite alla spetsiaalse rakenduse)

5. Ăśhenduvus

Gear S3 seadistamine on väga lihtne – ja see töötab isegi iPhone’iga – laadige rakendus lihtsalt alla Varustusjuht Play poes sidumiseks ja lahkumiseks. Lisaks võimaldab Bluetooth ja Wi-Fi tehnoloogia mitut ĂĽhendust, kas andmeedastuseks või teiste seadmetega sĂĽnkroonimiseks.