NASA veebisaidil on foto, mis on tehtud kosmosest tema sünnipäeval

NASA lõi spetsiaalse veebisaidi, et näidata kĂĽlastajate sĂĽnnipäevadel tehtud kosmosefotosid. Tulemused võivad olla tähtkujud, udukogud, erinevad tähed ja taevakehad koos vastavate nimede ja tehnilise teabega. Pilte on viimase 30 aasta jooksul pĂĽĂĽdnud spetsiaalne Hubble’i teleskoop, mis skaneerib universumit 24 tundi ööpäevas. See tegevus on osa satelliidi kosmosesse saatmise kolmekĂĽmnenda aastapäeva tähistamisest.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised koroonaviirusega toimetulemiseks

Sünnipäeva foto leidmiseks minge lihtsalt aadressile imag.gsfc.nasa.gov/hst_bday/ ja sisestage oma sünnipäev ja -kuu. Ruumi pilt kuvatakse kohe, teatades foto tegemise aasta ja näidates tähekirjeldusega kaarti. See sait võimaldab kasutajatel avada täisekraanil parema kvaliteediga pilte, pääseda juurde fotodel kujutatud tähtede täisfailidele ja jagada neid isegi Facebookis, Twitteris ja Pinterestis.

Ăśks kolmest NASA veebisaidist näitab tema sĂĽnnipäeval tehtud kosmosefotosid – Foto: Reproductions / NASA

NASA veebisaidil kuvatakse tema sĂĽnnipäeval tehtud kosmosefoto – Foto: Reproduction / NASA

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Veebisaidil kuvatud fotode eest vastutav Hubble’i kosmoseteleskoop tähistab 30 aastat pärast selle käivitamist 24. päeval. Hubble’i kosmoseteleskoop saadeti kosmosesse 1990. aastal kosmosesĂĽstiku Discovery pardal ja jääb orbiidile täna jäädvustades kosmilisi pilte 24 tundi ööpäevas. päeval, igal nädalapäeval. Satelliidid on NASA jaoks olulised uute tähtede, planeetide või galaktikate leidmiseks.

Vaadake ka: WhatsAppi jant: 4 mängu, mida sõpradega mängida

Prank WhatsAppi jaoks: 4 mängu sõpradega mängimiseks

Prank WhatsAppi jaoks: 4 mängu sõpradega mängimiseks

2/3 NASA näitab kaarti, millel on sĂĽnnipäeva fotol kujutatud täheteave – Foto: Reproduction / NASA

NASA näitab kaarti, millel on sĂĽnnipäeva fotol kujutatud täheteave – Foto: Reproduction / NASA

USA kosmoseagentuuri teatel lĂĽkati Hubble’i 30. aastapäeva tähistamiseks mõeldud näost näkku sĂĽndmus, mis pidi toimuma alates 24. kuupäevast, Covid-19 vastu suunatud ennetava sotsiaalse isolatsiooni tõttu edasi ning seda tuleb tähistada 30. septembrini. . Selle tegevuste hulgas on satelliitide ruumipiltide levitamine erinevates Euroopa jaamades.

3 kolmest Hubble’i teleskoobi hoiatavast plakatist – Foto: Reproductions / Hubble

Hubble’i teleskoobi hoiatusplakat – Foto: Reproductions / Hubble

NASA ja Hubble’i kaudu (1 ja 2)

Millised on teie arvates 10 parimat mängu? Kommentaarid TechTudo foorumitel

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: