NEC Media W nutitelefon: kui ekraan ei jõua

Ja kui teil pole helde diagonaaliga ekraani, on teie nutitelefonil … kaks heldet diagonaaliga ekraani? Nii pakkus NEC välja uue Medias W-ga, mida näidati prototüüpidena umbes aasta tagasi, Jaapani turule toomine oli plaanis aprilliks.

Meedia NEC W

See on Android 4.1 Jelly Beani seade, mida saab tänu oma tüüpvormingule kasutada tavapärase nutitelefonina või kahes ekraanis libisema, millest ekraanid kattuvad või külgsuunas ühinevad.

Veebilehe Engadget andmetel, mis tugineb telekommunikatsioonioperaatori NTT DoCoMo pakutavate uute mudelite kataloogile, pakub Medias W mõlema ekraaniga kasutamisel kokku 5,6 ”diagonaalekraane, mida saab kasutada ühe ekraanina või eraldi mitme ekraanina. sisu tüüp.

Uue NEC nutitelefoni uuendusliku kontseptsiooniga kaasnevad erinevad funktsioonid, mis järgivad tippmudelite suundumusi: kahetuumaline protsessor kiirusel 1,5 GHz, 1 GB RAM, 16 GB sisemälu, microSDHC-kaardi pesa ja 8-megapikslise sensoriga kaamera.

Tootja ei ole ametlikult avaldanud hinda, millega Media W turustatakse, ega turustamise võimalust laieneda teistesse riikidesse.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi