contador gratis Saltar al contenido

Need käsud aitavad teil Gmaili postkasti kustutada

Need käsud aitavad teil Gmaili postkasti kustutada

Kas teadsite, et Gmaili otsimine aitab teil teha midagi enamat kui lihtsalt oma postkastist sõnumite otsimist?

Gmaili otsingutulemuste filtreerimiseks võite kasutada sõnu või sümboleid, mida nimetatakse otsinguoperaatoriteks. Tulemuste edasiseks filtreerimiseks on võimalik ka operaatoreid ühendada, selgitas Google.

Allpool leiate mõned funktsioonid, mida otsing saab lubada:

Leidke olulisi sõnumeid

Lihtsaim viis kõige olulisemate sõnumite leidmiseks on otsinguribal otsida: oluline.

See võimaldab teil vaadata oluliste kollaste nooltega tähistatud e-kirju – tähistatud Google'i algoritmiga, millele vastate automaatselt järjepidevalt.

Kui otsite konkreetset saatjat, võite adressaatide määramiseks kasutada otsingutermineid aadressidest: (nimi) või aadressile: (nimi).

Kustutage oma vanim kiri

Kui teil on suur vana postkast, võib esimese vahetatud sõnumi juurde naasmine olla töö.

Selleks saate kasutada pärast: 04/16/2004 (pärast) või enne: 18/18/2004 (enne), võite kasutada ka operaatoreid, nagu vanemad või uuemad. Selle kustutamiseks kasutage liidese vasakus ülanurgas olevat valikut "vali kõik"

Bülletäänist tellimuse tühistamine

Sellest vabanemiseks võite tellimuse tühistamise otsingu abil kuvada kõik bülletäänid, mille allosas on tellimuse tühistamise suvand, mis võimaldab teil neid hõlpsamini kustutada.

Tõhusam viis on kasutada silti: ^ unsub, kuna see kasutab peidetud nutikat silti, mille Google määrab automaatselt e-kirjadele, millest saate tellimuse tühistada.

Kustutage suured failid

Manuste leidmiseks, mis kasutavad teie Gmaili kontol palju ruumi, on käsu suurus: 1000000, millele järgneb minimaalne suurus baitides.

Näpunäide: megabaidi teisendamiseks baitideks kasutage Google'i: (1 MB baiti).

Leidke oma foto

Kas mäletad, millal sa e-posti teel fotosid said? Neid võib teie Gmailis olla palju.

Selle leidmine on väga lihtne: kasutage operaatori failinime: jpg või failinime: png. Sama käsku saate kasutada ka PDF-i leidmiseks: faili nimi: pdf ja muud failid.

Filtreerige kirjad otse prügikasti

Mõnda kirja ei saa kustutada? Saate luua filtreid, et viia need kirjad otse prügikasti kohe, kui nad teie Gmaili maanduvad.

Tippige Gmaili otsingukasti: from ((e-posti aadress on kaitstud)) (koos selle sõnumi aadressiga, millest soovite lahti saada), klõpsake rippmenüüd "Muu" ja valige suvand "Loo filter", valige "Loo filter selle otsinguga" ja valige "Välista".

Kas teil on parem nipp? Jäta oma kommentaar