Negatiivne kĂĽlg on Google’i riistvara ohtu seadmine

Google’i kriisireguleerimismeeskonnal pole viimased päevad kindlasti olnud lihtsad: teise põlvkonna Pixel on Ameerika meedias palju negatiivseid pealkirju teinud.

Enim teatatud probleemide hulgas on see, et seadme ekraanil on hämaras keskkonnas “porised” värvid ja karedad tekstuurid.

Verge foto näitab värvimuutust

Vastuseks ütles Google, et võib värskenduse kaudu teha parandusi:

„Kujundasime Pixeli ekraani loomulikuma ja täpsema värvitõlgenduse jaoks, kuid teame, et mõned inimesed eelistavad erksamaid värve, seetõttu lisasime kĂĽllastunud ekraani jaoks võimaluse värvi suurendada 10% võrra. Vaatame alati inimeste tagasisidet Pixeli kohta ja uurime võimalust lisada tarkvarauuenduse kaudu rohkem värvilahendusi. “

Mõni päev hiljem veel üks pomm: Twitteri kasutaja teatas, et nägi oma Google Pixeli ekraanil „põletust“ (tuntud kui läbipõlemine).

Jällegi vastas Google, et analüüsib probleemi:

„Pixel 2 XL ekraan on loodud täiustatud POLED-tehnoloogiaga, sealhulgas QHD + eraldusvõime, lai värvivalik ja kõrged kontrastsussuhted kaunite, looduslike ja renderdavate värvide saamiseks. Enne iga üksuse turule toomist ja tootmist panime kõik oma tooted läbi ulatusliku kvaliteedikontrolli. Uurime seda raportit aktiivselt ”.

Nüüd teeb asja veelgi hullemaks Redditi kasutaja, et ta sai defektse üksuse täiesti suletud pakendis.

„Lõikasin pitseri, avasin kasti ja mind tervitati sinise paberilehega, mis teatas, et seadmel on„ kosmeetilised kahjustused “. See on foto, mille ma tegin, ”ütles autor.

Kas Google’il on probleeme kvaliteedikontrolliga?

Paljud Ameerika veebisaidid on nĂĽĂĽd soovitanud oma lugejatele Pixel 2 XL-i ostmist või seadme väiksema versiooni proovimist – mis seni on negatiivsete teadetega vaba.