Neid nimetatakse "tutvumisrakendusteks" ja paljud tahavad tõesti paremini kohtuda

Neid nimetatakse “tutvumisrakendusteks” ja paljud tahavad tõesti paremini kohtuda

Juhtum, kus öeldakse, et “nende kuulsust ei saa kustutada”, kuid tõsi on see, et nn kohtingurakendused täidavad erinevaid kavatsusi sõltuvalt sellest, kes neid kasutab. Ime (või mitte), poisi või tüdruksõbra leidmine on peamine.

Me juba teame, et uuring väärib seda, mida nad väärtustavad, ja selle Ameerika Ühendriikides korraldatud YouGovi küsitluse tulemused näitavad, et ligi pooled osalevatest ameeriklastest (49%) kasutavad nende tõttu rakendusi nagu Tinder, Happn, Hinge või OkCupid. tahad leida parema poole.

Kuid muidugi on ka muid eesmärke. Neli kĂĽmnest (39%) kasutab kohtingurakendusi “selleks, et teha midagi lõbusat / huvitavat”, samas kui 29% teeb seda uudishimust, et mõista, kuidas see töötab.

23% juhtudest otsiti juhuseksi ja 20% -l oli eesmärk avatud suhete jaoks romantilise partneri leidmine.

Ameeriklaste seas, kes on vähemalt korra tutvumisrakendust kasutanud, tunnistab 7%, et tegid seda oma partneri petmiseks. Seda tĂĽĂĽpi rakenduste “sagedaste” kasutajate seas tõusis väärtus 17% -ni, mis on ĂĽks kuuest inimesest.

Seda tüüpi rakenduse määratlemiseks kasutatud hinnangud ja sõnad erinevad sõltuvalt sellest, kas inimesed on neid kasutanud või mitte.

Teised kasutavad Tinderit või Happni lihtsalt enesehinnangu suurendamiseks. Kas nad on edukad?