BLOG

Neli eksklusiivset suhtetaotlust rikastele Sotsiaalmeedia

Raya, Luxy, MillionaireMatch ja The League on suhterakendused, mis on suunatud kõrge ostujõuga inimestele. Erinevate eksklusiivsustasemete korral saab see rakendus nõuda astronoomilisi tasusid ja isegi nõuda "ilu tõestamist". Ükski neist eeldustest ei tundu olevat probleem Hollywoodi kuulsustele ja juhtivtöötajatele, kelle pangakontod on üle kuuekohalised, kuna need tööriistad saavad üha rohkem fänne. seda TechTudo koostage nimekiri nelja rakenduse üksikasjadega. Saate aru, kuidas see töötab, milliseid ressursse nad pakuvad ja liikmete kogukonnas osalemiseks vajalikke kriteeriume.

LUGEGE: seitse kuulsust, kes loovad tutvumisrakendustes profiile; vaata seda

Neli eksklusiivset suhterakendust rikaste inimeste jaoks: Luciana Maline / TechTudoNeli eksklusiivset suhterakendust rikaste inimeste jaoks: Luciana Maline / TechTudo

Neli eksklusiivset suhterakendust rikaste inimeste jaoks: Luciana Maline / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Vaadake ka: mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab

"Kuulus Tinder"? Busana Raya kuulsuste, miljonärijuhtide ja loominguliste elukutsete seas Foto: Divulgao / Raya

"Kuulsaks tinderiks" tuntud Raya on eksklusiivsem suhterakendus, mis on suunatud kuulsustele, miljonärijuhtidele ja loovate elukutsetega inimestele. Ben Affleck, Channing Tatum ja Bruna Marquezine kuuluvad seal nähtud isiksuste hulka.

Platvormi operatsioonid, mis on saadaval ainult iPhone'i (iOS) jaoks, on sarnased populaarsemate konkurentidega: vestluse alustamiseks peavad sarnased olema vastastikku kasulikud. Teisalt pole Raya kogukonda sisenemine nii lihtne. Kasutajad peavad vastama mitmetele kriteeriumidele, näiteks omada Instagramis mõju ja läbida nende "ilu" mõõtva salajase komisjoni heakskiit.

Need, kes neid samme läbivad, peavad ikkagi rentima Raya tellimisplaani, et mitte paketi väärtusi avaldada. Ja lisaks veel: igaüks, kes teeb ekraanipilte ja avaldab pilte Internetis, saab rakendusest eemaldada. Lisaks liikmete privaatsuse säilitamisele aitab see samm Rayal säilitada seda "salapära aura".

Miljardäriks mõeldud Luxy võib olla väärt kuni 239 dollarit. Foto: reprodutseerimine / LuxyMiljardäriks mõeldud Luxy võib olla väärt kuni 239 dollarit. Foto: reprodutseerimine / Luxy

Miljardäriks mõeldud Luxy võib olla väärt kuni 239 dollarit. Foto: reprodutseerimine / Luxy

Saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele lubab tutvumisrakendus Luxy ühendada kasutajaid, keda peetakse atraktiivseteks ja edukateks. Erinevalt Rayast on see platvorm avatud kõigile, kes soovivad registreeruda. Rakendus väidab siiski, et ta kontrollib konto autentsust, et tagada kasutaja kvaliteet.

Lisaks tavapärasele teabele, näiteks hobidele, isiklikele maitsetele ja huvidele, võimaldab Luxy valida oma lemmik luksusbrändi ja palga väärtuse jaoks ideaalse partneri – andmed, mida saab vaadata profiilis. Nagu Tinder, võite ka kasutajad tagasi lĂĽkata või vastu võtta, koputades järjestikku "pass" või "like".

Luxy avaldatud andmete kohaselt teenis 15,3% kasutajatest rohkem kui 350 tuhat USA dollarit (otseste ümberehituste korral umbes 1,5 miljonit USA dollarit) ja 17,6% tulud ületasid 250 tuhat USA dollarit (umbes 1 R $) , 1 miljon, otsestes konversioonides). Väikese osa (3,3%) palgad ületavad 750 tuhat USA dollarit (otseste ümberarvestuste korral umbes 3,2 miljonit RL).

MillionaireMatch: suhterakendus koondab miljonäripaare Foto: Divulgao / MillionaireMatchMillionaireMatch: suhterakendus koondab miljonäripaare Foto: Divulgao / MillionaireMatch

MillionaireMatch: suhterakendus koondab miljonäripaare Foto: Divulgao / MillionaireMatch

Nagu nimigi ütleb, on MillionaireMatch suhterakendus, mis on loodud miljonäride paaride kokkuviimiseks. Arendaja sõnul kuuluvad kogukonna liikmete hulka tegevjuhid, sportlased, arstid, investorid, ettevõtjad ja Hollywoodi kuulsused.

MillionaireMatchi toimingute dünaamika on Tinderiga väga sarnane: huvi ilmutamiseks libistage paremale. Teisest küljest, kui inimene pole atraktiivne, lohistage lihtsalt vasakule. Kõige populaarsematest konkurentidest eristuvate funktsioonide hulgas on "armastav nõustaja" ja jaotis "Ühendused", mis võimaldab teil kontrollida oma profiilikülastajaid.

Sama nimega MillionaireMatch saidi mobiiliversioon on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) seadmetele, kuid ei tööta Brasiilias. Ehkki see on tasuta, pakub see rakendus sisu lisatasu. Spetsiaalsete funktsioonide kasutamiseks pean rentima tellimispaketi. Väärtused ulatuvad 70,99 USD-st muljetavaldava 300 USD-ni (umbes 312–1 322 R $, otseses konverteerimises).

Liigasuhete rakendus rikaste ja nutikate fotode jaoks: Divulgao / The LeagueLiigasuhete rakendus rikaste ja nutikate fotode jaoks: Divulgao / The League

Liigasuhete rakendus rikaste ja nutikate fotode jaoks: Divulgao / The League

Liiga on tutvumisrakendus, mis on loodud spetsiaalselt edukatele inimestele, kes hindavad selliseid omadusi nagu ambitsioon ja intelligentsus. Enamik kasutajaid on finants- ja tehnoloogiaturu spetsialistid. Ükskõik mis alaga, sellesse liigasse kuulumise saladus lisatasu olla edukas selles, mida teed.

Liigasse registreerumisel peavad kasutajad esitama oma LinkedIni profiili. Selle põhjuseks on asjaolu, et ettevõtete sotsiaalsete võrgustike kaudu uurib rakenduste hindajate komitee lisaks isikuandmete hankimisele ka selliseid tegureid nagu koolitus, oskused ja töökogemus. Igaüks, kes selle sõeluuringu läbib, võib end nüüd Liiga liikmeks pidada.

Ressursside osas on platvorm kõige silmatorkavam. Kasutajad saavad luua vestlusgruppe, otsida eksklusiivseid üritusi ja tugineda isiklike nõustajate abile, kes pakuvad näiteks söögikohasoovitusi.

Liiga saate tasuta alla laadida Google Playst ja App Store'i poest. Kuid tasuta modaalsuse kasutajatel on õigus ainult kolmele võimalikule ettepanekule sobivad päeva kohta. Rohkematele profiilidele juurdepääsu saamiseks ja kohtumiste võimaluste laiendamiseks pean allkirjastama plaani lisatasu. Veebisaidi andmetel Valige Elu, liiguvad väärtused 29 dollarilt astronoomia juurde 999 USA dollarit (umbes ümmarguselt 127 dollarit kuni 4385 dollarit). See rakendus pole Brasiilias saadaval.

Kas te ei saa enam Tinderilt sõnumeid? Vaadake, kuidas seda lahendada TechTudo foorumist

Mis ja kuidas Tinder töötab

Mis ja kuidas Tinder töötab

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH