Neli viisi Facebookis ebamugavate inimeste vaigistamiseks

Facebook pakub sotsiaalvõrgustikes ebamugavate sõpradega suhtlemiseks mitmeid funktsioone. See, kes arvab, et blokeerimine on ainus alternatiiv ebamugavate kontaktidega suhtlemise vältimisele, on vale. Samuti saate vaigistada postitusi, piirata kasutajaid ja olla Messengeri teatud inimestele nähtamatu, ilma et nad teaksid, et olete need vaigistanud. Järgnevas loendis saate aru, kuidas need neli funktsiooni aitavad teil vähendada stressi Facebookis ja vältida igavaid inimesi sotsiaalvõrgustikes.

LOE: Facebook: vaadake 7 ebaõnnestunud rakendust ja teenust

Facebook: näpunäited, mis takistavad külastajatel teie teavet nägema

Facebook: näpunäited, mis takistavad külastajatel teie teavet nägema

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Vaigista inimese postitus

1/4 TrĂĽkiste vaikne ebamugav avaldamine – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Ebamugavate kontaktide vaikne avaldamine – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Funktsioon “Vaikne” on kõige praktilisem viis, kuidas vältida postituste häirimist inimestel teie Facebooki ajaskaalal ilmumast. Vaikselt väldib see funktsioon kurikuulsat “ilma”, kuna summutatud kasutajaid ei jäeta sõprade nimekirjast välja. Kellegi vaigistamiseks klõpsake lihtsalt kolmel nupul, mis asuvad kavandatud kontaktpostituse kohal ja valige suvand “Edasi lĂĽkata 30 päeva”.

2. Takistage inimest teiega Messengeris rääkimast

2/4-st PĂĽsi nähtamatuna ja väldi soovimatute sõprade häirimist Messengeris – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Hoidke nähtamatut ja vältige soovimatute sõprade häirimist Messengeris – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kas teil on kontakte, kes häirivad teid iga kord, kui lähete veebis Messengeri vestlusesse? Pääse ebamugavatest vestlustest, olles selle konkreetse inimese jaoks nähtamatu. Paremal kĂĽlgribal klõpsake seadete ikoonil ja valige suvand “Keela võrguolek”. Seejärel valige suvand „Keela võrgustaatus ainult mõnele kontaktile …“ ja sisestage nende inimeste nimed, kellel on takistatud teie kättesaadavus.

3. Lisage soovimatud kontaktid piiratud sõprade loendisse

3/4-st Lisage ebamugav inimene piiratud sõprade nimekirja – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Lisage ebamugav inimene piiratud sõprade nimekirja – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Kui sõber täidab teie profiili tüütute kommentaaride, soovimatute meemide ja võltsuudistega, siis tea, et neid on võimalik hõlpsalt ja kiiresti peatada. Minge lihtsalt kõnealusele kasutaja lehele, hõljutage kursorit menüü „Sõbrad“ kohal ja järgige valikuid „Lisa teisele loendile“> „Piiratud“. Piiratud sõbrad näevad ainult postitusi, mille muudate avalikuks või kellele meeldib järjehoidjatega sisu. Mis tahes muud tegevust nad ei näe.

4/4 Blokeerige ebamugavad inimesed, et vältida igasugust suhtlemist – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Blokeerige ebamugavad inimesed, et vältida igasugust suhtlemist – Foto: paljundamine / Ana LetĂ­cia Loubak

Kui ebamugavast sõbrast vabanemiseks ei piisanud kõigist eelnevatest võimalustest, siis on vaja pöörduda plokkide poole. Ressursid, radikaalsemad kui teised, takistavad sellel inimesel teiega suhtlemist. Blokeeritud kontaktid ei pääse teie Facebooki profiilile lingi ega otsingu kaudu juurde. Samuti ei näe nad oma väljaandeid, kuigi need on avalikud.

Blokeerimine on lihtne protseduur: pääsete lihtsalt juurde inimese profiilile, klõpsake kolme punktiga nuppu ja valige suvand „Blokeeri”. Pidage meeles, et funktsioon on kahesuunaline tänav ja te ei saa inimesega suhelda.

Facebook kukub mobiilseadmetes kokku: mida teha? Uurige seda TechTudo foorumitest.