Apple TV baru di sebelah remote dengan layar home tvOS

Neljanda põlvkonna Apple TV omanikele: tvOS 10.2 on nüüd värskenduseks saadaval! [atualizado: Apple TV Remote 1.1]

Sulgedes opsüsteemi aku värskenduse, on äsja välja andnud ka Apple tvOS 10.2 neljanda põlvkonna Apple TV omanikele. Siiani on see olnud kuue beetaversiooni kaudu. Viimane ehitis on 14W265.

Uue versiooni uued asjad hõlmavad: iTunes Store'i filmilaenutuse toetamine kõikjal, iTunes 12.6ga kaasasolev funktsioon ja ka iOS 10.3, kiirem loendite kerimine (pikkade loendite sirvimine, libistades kõige rohkem sõrme paremal). kaugjuhtimispult edasi või tagasi liikumiseks) ja iPadi kaugjuhtimispult (vt tähti ja esitusloend muusika ja teatud filmipeatükid, helirajad ja suletud subtiitrid) tänu Remote TV rakenduse ühilduvusele Ma tahvelarvutiga. Peale selle on meil muidugi tuntud veaparandused ja opsüsteemi üldised parandused digiboks.

TVOS-i värskendamine on lihtne: avage Apple TV-s rakendus Seaded ja avage Süsteemi tarkvara värskendus. Sõltuvalt ühendusest laadib tarkvara mõne hetkega alla ja ka installimine toimub tavaliselt väga kiiresti.

Neile, kes juba käitavad tvOS 10.2, kas teil on kommentaare?

Uuenda 27.03.2017 s 15:05

Nagu teatas TVOS 10.2 väljaande märkustes, täna Apple TV Remote 1.1 iOS-i jaoks!

Apple TV Remote 1.1 iPadile

Tooge: iPadi tugi; suurenenud kogemus Mängib, tähtedega ja esitusloend muusika, samuti peatükid, heliribade ja subtiitrite valik filmidele ja telesaadetele; jõudluse parandamine ja üldine stabiilsus.


Apple TV Remote'i rakenduse ikoon