Neljapäeval on spetsiaalne Macile keskendunud Apple’i sĂĽndmus, mis hõlmab täielikku MacMagazine’i kajastust – muidugi!

Väga ebatavalise sammuga kinnitas Apple eelmisel nädalal, et teeb seda Neljapäev (27/10), veel ĂĽks eriline sĂĽndmus – tõenäoliselt viimane 2016. aasta.

Viimased kuulujutud piisavad teadmiseks, kas see on Macile keskendunud saade (tundub, et uuel MacBook Pro-l on suur kaal), kuid Apple’il pole midagi varjata ja kraavi tiitel kohe ära. “Tere jälle” (“Hello again”) – tegi ilmseid vihjeid algse Macintoshi väljaandmisele 1984. aastal ja esimesele iMacile 1998. aastal.

EriĂĽritused toimuvad alates 15 tundi, säästab BrasĂ­lia päeva jooksul aega. Seda peetakse Raekoda, Apple’i peakorteri auditoorium aadressil 1 Infinite Loop (Cupertino, California). Siit saate teada, kuidas tema kohta kõike jälgida.

Apple Broadcast

Apple on põnevil, kui jõuab peaesineja taas eetrisse Elu kõigile – ja see on saatmiseks parim valik, kui saate videoid vaadata, teil on hea ĂĽhendus ja saate inglise keelest suhteliselt hästi aru.

Saate jälgida kõike oma Macis / arvutis, iPadis, iPhone’is, iPod touchis või Apple TV-s.

MM Live

MM Live erisĂĽndmuselt 27. oktoober

SEE MM Live, meie platvorm otsene blogimine, selleks sĂĽndmuseks valmis! Seal teeme portugali keeles oma ettekande punkt-punkt kajastuse, sealhulgas lisafotod ja kommentaarid.

Pange link oma lemmikute juurde kohe! ? Alustame seal tööd ~ 15 minutit ette, umbes 14:45.

Twitteri logo (lind)Twitteri esiletõstud

Kõik, kes olid sĂĽndmuse ajal hõivatud ja ei saanud jälgida Apple’i või MM Live’i ĂĽlekandeid, postitame meilt mõned tipphetked otsene blogimine peal Indoneesia @MacMagazine – ĂĽle pingutamata, nagu alati, et mitte ĂĽle jõu käia ajaskaala kelleltki.

Ăśksikasjalik artikkel

Kuni see kõik toimub (esitlus ise peaks kestma 1h30-2h), koostame üksikasjaliku artikli kõigi uudiste kohta, mis avaldatakse vähehaaval siin veebisaidil. Ja neid jätkub hilisõhtuni, sest sellistel päevadel pole sisu vähem.

Rahakoti pilet

See on traditsioon. ? Nagu kõigi varasemate Apple’i eripakkumiste puhul, oleme ka Walleti jaoks ette valmistanud piletid, mis teavitavad teid peaettekande algusest.

Lisage koos kasti Järgmine:


27. oktoobri eriĂĽrituste piletid

MM Live

aastal MacMagazine

Piletid saidile RahakottNõuab iOS 6 või uuemat versiooni. Ăśhildub iPhone’i / iPod touchiga

Märgid - lisage Apple Walleti

Või skannige Walleti kaudu järgmine QR-kood – puudutage paremas ĂĽlanurgas plussmärki (+), valige „Skaneeri kood” ja suunake kaamera:

QR-kood spetsiaalseks sĂĽndmuseks 27. oktoober

Kas olete valmis? Seni sõbrad!