contador gratis Saltar al contenido

Neoonpank maas? Kasutajad teatavad rakenduse ja kaardi tõrgetest Tootlikkus

Neoonpank maas? Kasutajad teatavad rakenduse ja kaardi tõrgetest Tootlikkus

Neoonpangarakendus Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS) pakub alates teisipäeva hommikust mitmele kontoomanikule tõrketeadet "ajutine kättesaamatus" (14). Sotsiaalmeedias teatavad kasutajad, et nad ei saa oma kontole siseneda ja sisse logida, samal ajal kui mõned inimesed ei saa oma füüsiliste deebetkaartidega isegi mitte osta ega välja võtta.

LOE: Nubank või Neon: võrrelge digitaalkaartide funktsioone, annuiteeti ja kulusid

Tahtsid TechTudo, Teatas Neoni nõunik, et "seoses teisipäeva pärastlõunal Neoni rakendusele juurdepääsu ebastabiilsusega (14) selgitas ettevõte, et tegemist oli ühekordse episoodiga ja olukord oli normaliseeritud". Neon teatas Twitteris klientidele saadetud sõnumis, et "väike ebastabiilsus hetkeks" on mõjutanud enamikku teenuseid ja meeskond analüüsis seda, nii et rakendust saaks võimalikult kiiresti varundada ja käivitada.

Kasutajad teatavad rakenduse ja neoonkaardi fotode vigadest: Divulgao / NeonKasutajad teatavad rakenduse ja neoonkaardi fotode vigadest: Divulgao / Neon

Kasutajad teatavad rakenduse ja neoonkaardi fotode vigadest: Divulgao / Neon

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kasutajate kommentaarid Twitteris näitavad, et Banco Neoni põhiteenuseid, näiteks ülekannete või maksete tegemine rakenduste kaudu, pole võimalik kasutada. Kui proovite rakenduse kaudu digitaalsele pangakontole juurde pääseda, kuvatakse tõrketeade "ajutine kättesaamatus", millele järgneb soovitus võtta ühendust teenuse e-posti aadressiga ([email protected]).

Ka füüsilise deebetkaardiga ostmine ja väljavõtmine pole saadaval. Teated sarnastest probleemidest postitati täna ka Reconme Aqui lehel Neon Payments. Selline ebastabiilsus mõjutab kaebuste kohaselt üksikkliente ja "pejota" (õigustatud inimesi).

Google'i otsingute jälgimise eest vastutava tööriista Google Trends andmetel on viimase 24 tunni jooksul otsingumahtudes kasvanud terminid "neoonpank purunenud" ja "pankrotistunud neoonpank". Otsige "[email protected]", e-posti teenus saidilt fintech mis on loetletud rakenduse tõrketeates, suureneb alates 9:00 ja saavutab haripunkti kell 13:48.

Kasutajad ei saa rakendusse siseneda ega kasvavaid klienditeeninduse e-kirju otsida. Foto: Reproduo / TechTudoKasutajad ei saa rakendusse siseneda ega kasvavaid klienditeeninduse e-kirju otsida. Foto: Reproduo / TechTudo

Kasutajad ei saa rakendusse siseneda ega kasvavaid klienditeeninduse e-kirju otsida. Foto: Reproduo / TechTudo

Neoonteenuste ametliku olekulehe (neon.com.br/atualizacoes/status) kohaselt pakuvad kõik moodused fintech nad töötavad normaalselt, sealhulgas deebet- ja krediitkaardid ning rakenduse ressursid.

Twitteris saadab ametlik digitaalne pangakonto (@timeneon) ühele kliendile privaatsõnumi pärast talitlushäireid. A fintech Seejärel selgitas ta, et rakendus koges ebastabiilsust konto- ja kaardijääkide värskendamisel, ning teatas, et probleemi analüüsitakse.

Twitteri kasutajad teatavad vigadest ja küsivad Neon pangalt sel perioodil selgitust. Vaadake mõnda postitust:

Neon on digitaalne pank, mis lubab kasutajatele praktilisust haldamise ja pangakontode avamisega Interneti kaudu, ilma et oleks vaja silmitsi seista ega kodust lahkuda. See teenus pakub krediitkaarte ilma aastatasudeta ja kontoomanikud kasutavad rakenduse kaudu tööstuse üldisi ressursse, näiteks ülekannet ja arvemakseid.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?