Net Shopping Day lubab tohutuid allahindlusi veebis

Net Shopping Day lubab tohutuid allahindlusi veebis

Tehke oma ajakava 11. oktoobriks, kuna võite osasid tooteid ja teenuseid osta võrgus kopsaka allahindlusega. Vähemalt on see algatuse „O Dia das Compras na Net” eesmärk, mida edendab e-kaubanduse ja interaktiivse reklaami ühendus ACEPI.

Kaupmehed, kes liituvad varasematel aastatel, ka oktoobris toimunud “Arrasa na Web” asendamise algatusega, soodustavad soodushinnaga nädalavahetusi, pole kinnitatud.

Seekord kestab allahindluste võistlus nädala ja on osa Portugali Interneti nädalast, mida edendab ka ACEPI, mis näeb ette konverentside, näituste (e-show) ja muude tegevuste pidamist, mille eesmärk on Portugalis elektroonilise kaubanduse suurendamine.

Viimased ACEPI avaldatud arvud, mis tuginesid IAB poolt läbi viidud MediaScope’i aruandele, näitavad, et 78% Portugali Interneti-kasutajatest sooritas veebiostusid ning ajavahemikul 2011. aasta septembrist kuni 2012. aasta veebruarini kulutasid nad ĂĽle 1630 miljoni euro, keskmiselt 8 ostu inimese kohta. . .

Kaupmeeste osas kogub ACEPI ka mĂĽĂĽgiandmeid, mis viitavad arvete ja klientide mahu suurenemisele sektorites, mida kriis sanktsioonid nagu traditsiooniline kauplemine ei tabanud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi