Netflix 2020 filmilinastus [Lista Completa]
PRIJAVE

Netflix 2020 filmilinastus [Lista Completa]

Kõigil, kellele meeldib filmide vaatamine, on keegi, kes soovib kohe vabastada või on huvitatud Netflix 2020 filmide väljaannete täieliku nimekirja vaatamisest, et teada saada, mida oodata. Samuti pidage meeles, et näete nimekirja meie sarjast, mis käivitatakse Netflixis aastal 2020!

Sel juhul lugege meie artiklit edasi ja kontrollige mitte ainult kõige oodatumaid, vaid ka täielikku kalendrit!

Kõige oodatuim Netflix 2020 filmilavastus

1. Mank

Esimene 2020. aasta Manki oodatuim film, biograafiline film stsenarist Herman J. Mankiewiczist ja tema lahingust režissööri Orson Wellsiga 1941. aasta filmi Cidado Kane stsenaariumi eest.

Režissöör: David Fincher, põhineb isa Jack Fincheri stsenaariumil, peaosades Gary Oldman ning osatäitjatena Amanda Seyfried, Charles Dance ja Lily Collins. Sellel pole veel avaldatud kuupäeva, kuid see ilmub sel aastal Netflixis, mis on üks parimaid saite filmide ja seriaalide vaatamiseks.

Mank

2. Kõigile poistele: P. Ma armastan sind endiselt

See on järg filmile Kõigile poistele, keda ma enne armastan, mis on saadaval ka Netflixis – see on ĂĽks parimaid kohti filmide vaatamiseks. veel ĂĽks romantiline teismeliste komöödia, mis järgneb Lara Jeanile ja Peetrile, kes lõpuks paarina välja tulevad.

Uues filmis naaseb oma ellu vana sõber ja armastusehuvi John Ambrose ning ta satub dilemmasse: kas on võimalik, et tüdruk armastaks kahte poissi korraga? See on kavas avaldada lingi kaudu 12. veebruaril, arvestades, et Netflixil on üks parimaid rakendusi filmide ja seriaalide vaatamiseks!

3. Suudlemiskabiin 2

Veel üks jätk A Barraca do Beijo 2 järgneb kahele teismelisele, Ellele ja Noale, kes on just lõpetanud väga romantilise suve. Nüüd läheb ta Harvardisse ja Elle peab tegelema pikamaa suhete, ülikoolitaotluste ja sõprussuhetega uue kolleegi Leviga.

Levi on lahke, armas, armas ja temast väga huvitatud ning ta on sattunud võimatusse olukorda. Avaldamiskuupäeva veel pole, kuid 2020. aastal see voogesitusteenus.

4. Ma mõtlen asjade lõpetamisele

Kui teile meeldib lugeda, võiksite teada selle filmi eelduse, sest see põhineb samanimelisel raamatul. Lugu järgneb paarile, kus mees toob oma tüdruksõbra vanematega kohtuma, kuid neil on probleeme.

Nad kannatasid kohutavate marsruudimuutuste all ja ta mõtles, kuidas see oma elule ümber mõelda. Sellel pole täpsustatud kuupäeva, kuid kui lähete, saate seda vaadata Netflixi lingi kaudu, kus saate seda vaadata ka võrguühenduseta.

Ma mõtlen lõpetada Netflix 2020 filmide väljalaske küsimused

5. Sergio

See on originaal Netflixi film, mille režissöör on Greg Barker ning peaosades Wagner Moura ja Ana de Armas. See on adaptsioon Brasiilia diplomaadi Sergio Vieira de Mello kurvemast loost, kes oli Iraagis ümbritsetud, kui USA tungis sisse.

Tema esimene linastus oli Sundance'i filmifestivalil sama aasta 28. jaanuaril ja tuli linki kaudu Netflixis välja 17. aprillil.

6. Crip Camp

Crip Camp on selle aasta üks paremaid dokumentaalfilme, mida näidatakse ka Sundance'is. Rühm teismelisi osaleb puuetega inimeste suvelaagris.

Nad tegid Woodstocki järel revolutsiooni ja olid festivali lähedal, mis lõpuks muutis nende elu ja alustas väga olulist liikumist. produtseerinud Barack ja Michelle Obama ning kui sellest väljub, saab seda linki klõpsates vaadata.

7. Reaalsuste vahel

Filmi Netflix 2020 oodatuim väljalase „Reaalsuste vahel“ lavastas Jeff Baena ja peaosas näitas Alison Brie. Ta on naine, kes on hobustele lähemal kui meestele ja hakkab tõelisi hallutsinatsioone kogema.

Teine, mis esilinastus Sundance'is ja ilmub Netflixis 7. veebruaril. See näitab tegelase vaimse tervise langust, mis ei näe enam tema hallutsinatsioonide tegelikkust. Vajuta siia klõpsates!

Netflix 2020 reaalsusfilmi väljalaske vahel

8. Jerry Maguire

Jerry Maguire on 1996. aasta romantiline komöödiafilm, mille režissöör, produtsent ja autor on Cameron Crowe ning mille peaosatäitjaks on Tom Cruise. Inspireerituna spordiagendist Leigh Steinbergist, kes on meeskonna tehniline konsultant.

Teda nomineeriti paljudele auhindadele, kus ta võitis mitu auhinda ja on lingi kaudu saadaval veebruari lõpus, 29. kuupäeval, ühes parimatest voogedastusteenustest Netflixis.

9. Tee Rooma

Camino a Roma on režissööri Alfonso Cuarni film, milles ta meenutab oma lapsepõlve, toonaseid detaile ja valikuid, mis aitasid tal luua 2018. aasta ühte parimat filmi Rooma, mis võitis isegi palju vigastusi.

Põhimõtteliselt üksteise taga, mida on kindlasti huvitav vaadata. Saadaval 11. veebruaril lingi kaudu.

10. Tigertail

Viimane Netflix 2020 filmilinastus, mida me oleme oodanud, on Tigertail, režissööri ja kirjutaja Alan Yang ning see räägib Taiwani tehase töötajast, kes lahkus kodumaalt, et otsida võimalusi USA-st.

Kuid perega tegelemisel ja uute ülesannete täitmisel on ta silmitsi paljude raskustega. Peategelaseks John Cho. Ilmumine on kavas Netflixil märtsis.

Tigertail käivitas filmi Netflix 2020

Netflixi filmi vabastamise ajakava aastaks 2020

2/5

2/8

11/2

2/12

2/13

2/14

2/15

2/20

2/21

2/27

2/28

3/6

Netflixi film ilmub 2020. aastal ilma määratud kuupäevata

Dokumentaalfilm

Mida sa arvad meie Netflix 2020 filmide väljalaskeloendist?

Jäta meie kommentaarid, kui teile meeldivad meie kõige oodatumad valikud ja kui saame aidata teil vaadata filmi, mida vaadata. Vaadake ka meie nimekirja parimatest Netflixi sarjadest ja parimatest animetest 2019. aastal!