Netflix lisas lõpuks automaatse esituse keelamise võimaluse

Netflix lisas lõpuks automaatse esituse keelamise võimaluse

Netflix lisas lõpuks automaatse esituse keelamise võimaluse

Kui miski on teid juba mitu aastat häirinud, on see tootmisriba, mis ilmub automaatselt Netflixi kodulehele. Hiljuti teatas ettevõte lõpuks võimalusest keelata nende piltide kuvamine.

Nüüd on sirvimise ajal võimalik deaktiveerida mitte ainult piltide taasesitus, vaid ka järgmise episoodiseeria käivitamiseks automaatsed käsud. Viimane võimalus on aga olnud saadaval alates 2014. aastast. Sel viisil saavad kasutajad rohkem kontrolli selle üle, mida nad tahavad näha või mitte, ning samal ajal on navigeerimine lõbusam ja tõhusam, kuna see ei raiska aega reprodutseeritud piltidega. eikuskilt

Peale selle uue võimaluse lisamise jäid paljud siiski sarja avamisel osalemata. Sageli kuvatakse sissejuhatavas osas teist stseeni või soovib kasutaja lihtsalt olla tunnistajaks stseeni nägemisele ja muusika kuulamisele. Jess ütles oma kommentaaris vastusena Netflixi Twitteris avaldatud teatele:

"Tahaksin ka seda võimalust, et ei näeks nuppu" jäta sissejuhatus vahele ". Sissejuhatus seab meeleolu ja on iga saate lahutamatu osa. Mõelge Office'i teemale. Kui kõik hüppavad, ei ole see ikoon nagu."

Loodame, et Netflix kuuleb kasutajatelt rohkem ja muudab nende platvormid paremaks, et saaksime meie seriaale ja filme mugavamalt vaadata. Vaadake kindlasti meie õpetust, mis näitab teile, kuidas keelata Netlfixi automaatne esitamine siin.

Mida arvate sellest, mis uut on ja milline on teie kogemus voogesitusteenustega? Jäta kommentaar allpool ja jaga meiega oma arvamust!

Allikas: TheVerge

Soovitame lugeda: