Netflix pakub latentsuskiiruse allalaadimist, üleslaadimist ja mõõtmist

2016. aastal alustas Netflix teenust Fast.com. See sait, mis on teistest sarnastest ettepanekutest lihtsam, aitab teil uurida teie keskmist Interneti-kiirust. Videovoogude voogefirma otsustas hiljuti siiski anda sellele uue funktsiooni veebikõnede mõõtmisel.

NĂĽĂĽdsest saavad kasutajad lisaks allalaadimiskiirusele faili ĂĽleslaadimise kiiruse ja latentsuse kontrollimiseks kasutada veebisaiti Fast.com. “Lisame need funktsioonid Fast.com-ile, et kliendid saaksid oma Interneti-ĂĽhendust paremini mõista alati, kui nad seda vajavad,” selgitas Netflix oma avalduses.

tek fast.com “data-title =” tek fast.com – Netflix pakub allalaadimiskiirust, ĂĽleslaadimist ja latentsuse mõõtmist – SAPO Tek “> fast.com tech

Lisaks veebiversioonile pakub ettevõte ka kahte mobiiliversiooni, et kasutajad saaksid oma nutitelefoni ja tahvelarvuti jaoks sama mõõtmise, olgu see siis iOS või Android.

Netflix ütleb, et sait on selle käivitamisest alates teinud üle 500 miljoni testi, kusjuures keskmine kasutusmäär on viimase seitsme kuu jooksul kahekordistunud.