Netflix saab kvaliteetset heli; Instagram lõi testi, mis peidab meeldimisi; Plexi ja Momenti täiendatakse ka

Mõnes App Store’i väga populaarses rakenduses on suurepäraseid uudiseid, vaadake järele!

Netflix


Netflixi rakenduse ikoon

Kui olete kardioheli – või lihtsalt keegi, kes on teie vaadatava helikvaliteedi lähedal, teile meeldib see. Netflix on teatanud, et nĂĽĂĽdsest parandab ta oma sisu helikvaliteeti uue funktsiooni kaudu, mida nimetatakse … kvaliteetseks heliks (kvaliteetne heli).

Ettevõtte sõnul pakub kvaliteetne heli elamust lähemale sellele, mida stuudio sisuloojad kuulevad. “Iga väiksemgi detail on jäädvustatud rikkalikumaks ja intensiivsemaks kogemuseks,” ĂĽtleb Netflix. Kui kasutajal on Interneti-ĂĽhenduse piirangud – või midagi kasutatavale seadmele olemuslikku -, kohandub see funktsioon nii, et teil oleks mahutavuse jaoks parim võimalik heli (midagi väga sarnast videokvaliteediga juhtunule), kuid heli puhul see nii ei ole) .

Tehniliselt suudavad enamik uut 5.1 või Dolby Atmose kanaleid toetavatest teleritest seda uut heli vastu võtta. Nagu me ütlesime, sõltuvalt seadmest ja ribalaiusest bitikiirus võib olla vahemikus 192 kbps (peen) kuni 640 kbps (suurepärane / läbipaistvalt läbipaistev) 5.1 kanalil ja 448 kbps kuni 768 kbps Dolby Atmoses (antud juhul ainult siis, kui tellite paketi) Premium, mis maksab 45,90 R $ kuus).

Siin on kõik, mis seda kõike selgitab:

Uudsusest saavad kasu näiteks need, kes vaatavad sisu Apple TV 4K kaudu.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Instagrami uudised ei peatu. Täna on meil kommenteerimiseks mõned asjad, mis on rakenduses juba rakendatud.

Instagrami uudised

Esimene on “Annetuskleebis”. Nagu nimigi ĂĽtleb, on mittetulundusĂĽhingutele võimalik raha koguda – kõike muidugi jagab Lugu. Praegu on uudsus saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikides.

Instagrami uudised

Teine on kaamera uus disain, sealhulgas „Loo režiim” (mis pakub lihtsamat viisi ilma fotode ja videoteta jagamiseks). Selle uue kaamera abil on lihtsam kasutada populaarseid loomingulisi tööriistu, nagu küsimused, küsitlused, interaktiivsed kleebised jne.

Instagrami uudised

Kolmas on seotud võimalusega midagi Instagramist osta. Järgmisest nädalast saavad kasutajad osta nähtud tegija ilma rakendusest lahkumata. Selle asemel tehke ekraanipilte või küsige toote üksikasju kommentaarides või edasi Otseülekanne, puudutage lihtsalt, et näha, mida inimene täpselt kasutab, ja ostke kõik heas mõttes.

Jääb oodata, kas see uudsus on globaalne või piirdub USA-ga (Instagram ei kommenteeri); mida me aga teame, on see, et ressurss alustab järgmisel nädalal võrgu testimist mitme tootjaga (sealhulgas brasiillane Camila Coelho).

Instagrami uudised

Ka alates järgmisest nädalast hakkab Instagram Kanadas tegema huvitavat testi: eemaldama meeldimisi fotodelt ja videovaadetelt ajaskaalal, püsilinkidel ja profiilidel. Idee on, et jälgijad keskenduksid jagatud fotodele ja videotele, mitte sellele, kui palju meeldimisi neil on. Firma sõnul lisatakse testile vaid väike osa Kanada kasutajatest. Näeme, kui vastuvõtlik see on.

Lõpuks on meil olemas meetmed, mis pĂĽĂĽavad praktikat piirata hirmutamine. Praegu on ainus viis kedagi blokeerida, eemaldades täielikult tema juurdepääsu sellele konkreetsele kontole. Kuid Instagram testib uusi viise, näiteks takistab selle inimese kommenteerimist ja et on võimalik konfigureerida kolmandate osapoolte kontodega inimeste interaktsiooni taset (kes teab näiteks kasutajat “peita” – tal on ikkagi juurdepääs sisule, kuid ainult kommentaarid ilmub ise).

Testitakse ka teateid, mis saadetakse kohe, kui Instagram tuvastab, et kommentaar võib olla agressiivne (isegi enne postitamist, samal ajal kui see on kirjutatud). Idee ei ole takistada kommentaaride avaldamist, vaid tuletada meelde inimesi, kes neid kirjutavad, et nad saaksid mõelda, kas need avaldada või mitte.

Plex


Rakenduse Plex ikoonid: filmid, teler, muusika ja muu

Selles ilusas rakenduses on rakendatud kolm head uudist: tugi rakendusele Lahku minema ja Libistage üle iPadis; välja lülitamise võimalus automaatne esitamine kui valate kõik Chromecastile; Lõpuks saab teksti positsiooni seadet muuta aadressile edastamisel mängija ühilduvate seadmete jaoks ja Chromecasti jaoks.

Hetk


Pro Camera by Moment rakenduse ikoon

Lõpuks on sellel kaunil fotograafiarakendusel – mis on loodud kasutamiseks homonĂĽĂĽmsete objektiividega, kuid võtab omaette elu – hea uudis.

SEE “Fookuse tipud” annab teile valikud fookuse reguleerimiseks foto- ja videoreĹľiimis. Käsitsi teravustamise kasutamisel on kõrgeima kontrastsuse (ja seetõttu rohkem fookuses) servad rohelisega esile tõstetud. Valik “Sebra triibud” (“Sebra triibud”) on loodud selleks, et saaksite näha ala- või ĂĽleäritatud ala visuaalset kujutist, et saaksite kaamera sätteid reguleerida.

kaudu MacRumors, TechCrunch, Tecnoblog