contador gratis Saltar al contenido

Netflix saab testida funktsioone, mis simuleerivad programmeerimist otse nutiteleris | Heli ja video

Netflix saab testida funktsioone, mis simuleerivad programmeerimist otse nutiteleris | Heli ja video

Netflix hakkas telerirakenduses katsetama uut funktsiooni Vaata nüüd, mis jäljendab tavaliste telekanalite käitumist. Teavet paljastas uudiste veebisait Variety. Testimisfunktsioon võimaldab teil ühe klõpsuga alustada platvormi algoritmi soovitatud sisu mängimist, ilma et peaksite erinevates kataloogide pealkirjades sirvima.

LUGEGE: 2019. aastal saab 2000 R $ eest osta kümme nutitelerit

Variety raporti kohaselt peaks uute funktsioonide testimine kestma eeldatavalt kaks kuud ja see hõlmab ainult väikest osa nutitelerite ja ühendatud seadmete, näiteks Amazoni Fire TV, teenusekasutajatest. Veel pole teada, kas see funktsioon võetakse kindlasti kasutusele või millal kõik kliendid uut voogesituse testimise võimalust testivad.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Netflixi test funktsioneerib nagu teleri foto jäljendamine: Divulgao / NetflixNetflixi test funktsioneerib nagu teleri foto jäljendamine: Divulgao / Netflix

Netflixi test funktsioneerib nagu teleri foto jäljendamine: Divulgao / Netflix

Väljaande sõnul üritab uudsus olla ka viis, mis hõlbustab kasutajate valikut puhkeajal. Nupp "Vaadake kohe" saab pärast aktiveerimist kuvada sisu kasutaja maitsele vaid ühe nupuvajutusega kaugjuhtimispuldil. Ilma funktsioonideta peavad kasutajad näiteks Netflixis saadaolevaid seriaale ja filme aktiivselt sirvima, et saaks neist ühte mängida.

Testimise ajal ilmub Netflixi profiili valimisekraanile kohe uus nupp. Kasutajal on kaks võimalust: pealkirjade normaalseks sirvimiseks avage kataloog või alustage vaatamist kohapeal. Nagu tavalises teleris, on ka sellel uuel funktsioonil nupud, mis jäljendavad kanalite vahetamist. Esituse keskel valige muude kollektsioonis olevate videote esitamiseks lihtsalt Vaadake teist.

Kasutajal pole võimalust teada, mida järgmisena mängida, kui ta valib automaatse ümberlülituse. Kuid teenus püüab alati valida vaadatava profiili profiili järgi filmi või sarja, millel on hea võimalus palun. Kui algab uus video, on võimalik jaluses otsida lühike selgitus valiku põhjuste kohta, näiteks arvame, et teile meeldib see teismeline romantika.

TechTudo võttis ühendust Brasiilias asuva Netflixi pressibürooga. Selle juhtumi kohta saatis ettevõte järgmise positsioneerimise:

"Otsime alati parimat viisi, kuidas ühendada oma kliente seriaalide ja filmidega, mis neile meeldivad. Me korraldame neid teste erinevates riikides ja erinevatel ajavahemikel – ja teeme need laiemalt kättesaadavaks ainult siis, kui inimesed leiavad, et need on kasulikud."

Netflixi pressibüroo

Väärib märkimist, et Netflix ei ole veel teatanud, millal test kõigile kasutajatele kättesaadavaks saab ning isegi ei ole kavas lisada ressursse lõplikult videokataloogidesse ja sarjadesse.

Kuidas värskendada tarkvara Philco Smart TV? Uurige seda TechTudo foorumist.