Netflix saavutab oma ĂĽlemaailmse laienemise: teenus on nĂĽĂĽd saadaval enam kui 190 riigis

Ühel maailma suurimal tehnikanäitusel on ruumi ka Netflixile, ettevõttele, kes levitab sisu Interneti kaudu. Ja Põhja-Ameerika hiiglane vastas ootustele: teatas oma teenuste laiendamisest veel 130 riiki, viies kogu turu 190-ni, kus see praegu on.

Netflix on seega saavutanud selle aasta jaoks lubatud globaalse laienemise. „Täna oleme tunnistajaks ülemaailmse Interneti-televisiooniteenuse sünnile. Interneti abil paneme tarbijate kätte jõu, et näha, mida nad tahavad, millal tahavad ja mis tahes seadmes, ”ütles esitluse ajal tegevdirektor Reed Hastings.

Kuigi Netflix on praegu peaaegu kõikjal maailmas, pole Hiinas, maailma kõige suurema rahvaarvuga riigis ja ĂĽhel maailma suurimatel turgudel, endiselt saadaval. “Jätkame Netflixi Hiinas pakkumise võimaluste uurimist,” märkis ettevõte avalduses. Krimmi, Põhja-Korea ja SĂĽĂĽria pole samuti nimekirjas USA valitsuse poolt nende ettevõtetele kehtestatud piirangute tõttu.

Selle laienemisega kaasneb Netflixi jätkuv tooteportfelli tugevdamine, sel aastal on oodata 34 uut sarja ja üle 20 filmi.

Uute kasutajate ligimeelitamiseks hoiab Netflix sĂĽsteemi tasuta ĂĽhe kuu jooksul – see on strateegia, mida kasutatakse ka Portugalis.

Netflix tegi Portugali turul debĂĽĂĽdi eelmise aasta 21. oktoobril.