Netflix võib parooli jaganud isiku konto tühistada

Netflix tunnistab, et jälgib kontosid, millel on paroolid, mida võib jagada inimestega, kes ei ela ĂĽhes leibkonnas. Eelmisel nädalal investoritele antud intervjuus ĂĽtles tootedirektor Greg Peters, et praegu ei kavatseta seda avalikustada, kuid uskus, et ettevõte “jälgib”. [usuários que compartilham o login], analĂĽĂĽsige olukorda ja uurige tarbijasõbralikke viise probleemi servade kärpimiseks. ”

Turu-uuringufirma Magid uuringu kohaselt jagab umbes 9% kasutajatest kontot sõprade ja perega. Lisaks suureneb paroolide jagamise indeks nooremate kasutajate seas. Netflix võimaldab samal kontol luua erinevaid profiile seni, kuni kõik elavad ühes leibkonnas.

Üheksa nõuannet Netflixist oma nutiteleris rohkemaks saamiseks

Ăśks ĂĽhes Netflix otsib võimalusi teenuseparoolide jagamise vastu võitlemiseks – Foto: Raissa Delphim / TechTudo

Netflix otsib võimalusi teenuseparoolide jagamise vastu võitlemiseks – Foto: Raissa Delphim / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Sama sisselogimise kasutamist on mitu korda peetud platvormi kliendibaasi kasvu pidurdavaks teguriks. Turu-uuringufirma Magidi uuring näitas, et 9% kasutajatest jagavad kontosid sõprade ja perega. Lisaks 35% põlvkonna kasutajatest tuhat aastat paljastage oma parool teenust kasutavatele sõpradele seda korralikult allkirjastamata. Summa väheneb, kui konto omanik vananeb.

Sisselogimiste osakaal on hinnanguliselt võrdne tellimuse väärtusega 155 miljonit dollarit. Probleemiga võitlemisel on raskusi selles, kuidas eristada, millal konto omanik teeb uue sisselogimise teises seadmes või asukohas või kui seda teeb parooli laenav sõber. Seetõttu uurib ettevõte võimalusi petturlike kontode jälitamiseks, ilma et see segaks seaduslike tellimuste kasutamist.

Praegu võimaldab Netflix luua samal profiilil mitu profiili, kui neid kasutavad samas kohas viibivad inimesed. Ainus piirang, mis seal on, on seotud plaanipärase samaaegse reprodutseerimise ekraanide arvuga: ükshaaval põhiplaanis, mis maksab 21,90 R $; kaks samaaegselt Standardis hinnaga 32,90 R $; ja kuni neli korraga Premiumis, mille kuutasu on 45,90 R $.

Netflix probleemidega Philco nutiteleris: mida teha? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Netflix: kuidas oma profiilifotol seeriatähti kasutada

Netflix: kuidas oma profiilifotol seeriatähti kasutada