Netflix vs Amazon Prime Video: võrrelge hindu ja teenuste katalooge

Prime Video on ĂĽks suurimaid voogedastusteenuseid maailmas ja see võib Brasiilias hoo sisse saada, kui Amazon Prime saabub riiki – tellimus, mis sisaldab videote kogu hinnaga 9,90 R $ kuus kolme ekraani jaoks. Vana paketi väärtus maksab vähem kui 5 dollarit, mis muudab platvormi Netflixiga võrreldes tõenäoliselt atraktiivsemaks lahenduseks.

Äribüroo konsultantide 2018. aasta uuringu kohaselt on turuliider 18% tarbijatest. Sellised tootjad nagu Stranger Things ja House of Cards küsivad nelja ekraani eest kuutasu kuni 45,90 USD. Vaadake allpool, kuidas lahendusi võrreldakse aktsiate, ressursside ja hinna osas, ja õppige peamisi erinevusi.

Kuidas Amazon Prime töötab? Plan pakub tasuta kohaletoimetamist, muusikat ja e-raamatuid

1 neljast Vaadake Amazon Prime Video ja Netflixi kataloogide võrdlust – Foto: Arte / TechTudo

Vaadake Amazon Prime Video ja Netflixi kataloogide võrdlust – Foto: Arte / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Prime Video on üks Amazon Prime paketti kuuluvatest toodetest, hinnaga 9,90 R $ kuus. See teenus sisaldab üheaegset voogesitust kuni kolmel ekraanil ja juurdepääsu ühilduvate seadmete maksimaalsele 4K-eraldusvõimele. Lisaks saavad kliendid ettevõtte e-kaubanduse ostude eest tasuta saatmise ning juurdepääsu raamatute ja muusika kogule, lisaks filmide ja sarjade reprodutseerimisest kaugemale minevatele eelistele.

Netflixil on seevastu kolm hinnavahemikku, millel on erinevad üheaegsed reproduktsioonid ja eraldusvõimed: ekraan ja standardlahutus 21,90 R $; kaks ekraani ja HD-eraldusvõime hinnaga R $ 32,90; ja neli 4K ekraani hinnaga 45,90 R $. Mõlemad teenused pakuvad uutele kasutajatele tasuta 30-päevast prooviversiooni.

Algkataloog ja toodang

Ettevõtted ei esita kogude numbreid avalikult riikide kaupa, mis jätab hinnangud sõltumatute uuringute kätte. Otsinguteenuse Reelgood küsitluse kohaselt on Amazonil Ameerika Ühendriikide turul mitmekesisuse poolest eelis, peaaegu neli korda rohkem filme ja umbes 17% rohkem sarju kui Netflix. Sama uuring näitab aga, et hästi järjestatud sisu maht IMDB veebisaidil on platvormide lõikes võrdne.

Brasiilias annab teine ​​voogesituse otsimootor JustWatch näpunäiteid riiklike kataloogide erinevustest. Saidi andmetel on Netflixil kõigis stsenaariumides eelised, eriti mis puudutab sarju: Amazoni platvormil on 1188 tiitlit, vaid 318. Filmipakkumine näib olevat tasakaalustatum, 2799 Netflixis ja 2286 Amazon Prime’is.

2/4 Imeline proua Maisel on peamine videokataloogi esiletõstetud pilt – Foto: Disclosure / Amazon

Imeline proua Maisel on ĂĽks peamistest videokataloogidest – Foto: Disclosure / Amazon

JustWatchis saadaval olev IMDB reitingufilter annab teile ülevaate iga teenuse teegi kvaliteeditasemest. Netflix võidab taas, korrates juhtpositsiooni eriti seerias: neid on 550, kelle skoor on 7,5 või suurem, samal kohal olevast Amazonist 161-ga. Amazon Stream kaotas ka enim hinnatud filme, 268 teost versus 341 oma konkurenti minimaalselt 7,5 vaatega.

Nad kaks panustavad ka eksklusiivsele sisule. Amazonis paistavad silma sarjad The Boys, Fleabag ja Marvelous Mrs Maisel (kaks 2019. aasta Emmy võitjat), lisaks filmidele The Big Sick ja Manchester by the Sea, nii nominendid kui ka Oscari võitjad. Netflix toob Brasiilias populaarsed sarjad, nagu Stranger Things, La Casa de Papel ja Black Mirror. Originaalfilmide valikud hõlmavad mitut lavastust, mis pärinevad väljaspool Hollywoodi ringraja, näiteks auhinnatud Rooma, parima välisfilmi Oscari võitja 2019. aastal.

3 neljast Netflixi kollektsioonist Brasiilias on laiemad kui Amazon Prime Video videol – Foto: Disclosure / Netflix

Netflixi kollektsioon Brasiilias on laiem kui Amazon Prime Video videol – Foto: Disclosure / Netflix

Rakenduse liidesed on sarnased ja tavaliselt hõlpsasti kasutatavad, eriliste erinevustega, mis ei mõjuta oluliselt kasutajakogemust. Mõlemad võimaldavad teil võrguĂĽhenduseta vaatamiseks oma telefoni sisu alla laadida – sel juhul on Amazon Prime’il väike eelis, kui lubate teil kogu sarja hooaega korraga alla laadida, Netflixis peate aga iga osa eraldi alla laadima.

Netflix ja Amazon Prime Video ĂĽhilduvad suure hulga seadmetega, alates mobiiltelefonidest ja tahvelarvutitest (Android, iPhone ja iPad), nutiteleritest ja -konsoolidest kuni Android-teleritega arvutibrauserite ja meediakeskusteni ning teistega nagu Fire TV, Roku, Apple TV ja Chromecast. Kuid Netflixi rakendust on Brasiilias ostetud seadmetesse tavaliselt eelinstallitud leida.

4/4 Mõlemad teenused on saadaval telefonides, tahvelarvutites, arvutites, konsoolides ja meediakeskustes – Foto: Disclosure / Netflix

Mõlemad teenused on saadaval telefonides, tahvelarvutites, arvutites, konsoolides ja meediakeskustes – Foto: Disclosure / Netflix

Pildi ja helikvaliteet

Mõlemad teenused pakuvad 4K voogesitust ühilduvates telefonides, tahvelarvutites, telerites ja meediakeskustes. Kvaliteetsele voogesitusele juurdepääsu võimaldamiseks võtab eritasu siiski ainult Netflix. Mõlemad ühilduvad ka kvaliteetse heliga Dolby Digital Plus 5.1 ja Dolby Atmos formaadis. Maksimaalne pildi- ja helikvaliteet sõltub pealkirjast ning kipub iga platvormi omatoodangus sagedamini ilmuma.

Netflix nõuab väga kõrget hinda, kuid on seevastu brasiillastele kättesaadavates kollektsioonides selge eelis. See kataloog on lisaks IMDB veebisaidil heaks hinnatud sisule väga lai seeria, mis on üldsusele teada. Vaatamata üldsuse enim kiidetud filmide teatavale sarnasusele on Amazoni kataloog üldiselt vähem varieeruv kui konkurentidel. Palju muutub, kui kasutaja tavaliselt reisib: teise riiki minnes saab Prime Video palju võimsama teegi, mis võib olla õnnistuseks neile, kes palju reisivad.

Teisest kĂĽljest on neil, kes pole seriaalidest sõltuvuses ja tahavad regulaarset voogedastust tellida, Amazon Prime’i pakkumisega konkureerida: 9,90 R $ tellimusega saavad tarbijad mitte ainult juurdepääsu filmide ja sarjade kogule, vaid ka veebist ostmiseks atraktiivseid eeliseid. veebis, lisaks e-raamatud ja muusika voogesitus.

Vähem nõudlikud kasutajad võiksid isegi mõelda Prime’ist kui Netflixi ja Spotify ainsast asendajast – siiski on oluline enne maksmise alustamist kollektsiooni uurida, et midagi olulist puudu ei oleks.

Kas Amazon Brasiiliast raamatute ostmine on usaldusväärne? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma