BLOG

Netflixi häkkinud? Kuidas häkitud kontot leida ja taastada Voogesitus

Netflixi sihivad sageli häkkerid, kes soovivad saada konto, et tasuta filme ja seriaale vaadata. Kontode häkkimisel hakkavad kurjategijad jagama või koguni turulepääsu kolmandatele isikutele, ilma et profiili omanik oleks toimuvast teadlik. Lisaks saavad häkkerid protsessi ajal muuta oma parooli ja kontaktmeili, mis võib takistada juurdepääsu taastamist.

LOE: Chin magab otse ja tekitab 18 miljonit vaatamist

Lisaks TechTudo on koostanud rea näpunäiteid, mis aitavad teil välja selgitada, millal Netflixi kontot häkkiti ja kuidas tegutseda kontrolli taastamiseks ja ründaja taandamiseks. Protseduur järgib Netflixi turvanõudeid ja pakub alternatiivseid näpunäiteid, mis aitavad teie konto vargust ära hoida.

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Kuidas te teate, kas Netflixi kontot on häkkinud?

Kasutaja peab otsima märke, mis võivad näidata konto kaaperdamist. Sel juhul pakub platvorm ressursse, mis aitavad kontol kahtlast tegevust tajuda, näiteks imelikku sisu, mida reprodutseeritakse, või juurdepääsu tundmatutes kohtades ja seadmetes. Netflixi ajalugu on koht, kus saate kontrollida kõike, mida teie konto osaks olevatel profiilidel vaadata saab.

Netflixi sõnul on kõige kahtlasem tegevus, mis viitab kasutaja häkkimisele, parooli lähtestamine ilma loata, muudetud kontaktide e-kirjad, keele muutmine, liitumisplaanid ning profiilide loomine või kustutamine.

Konto seadetes saavad alale „Mida vaadatakse” sisenedes kasutajad vaadata iga profiili jälgitava sisu kuupäeva ja loendit. Tundmatu reprodutseerimise tähistamiseks pole teeninduse jaotises täiendavaid ressursse. Sellisel juhul on kasutaja ülesanne analüüsida, et teada saada, kas keegi teine ​​pääseb platvormile ilma nende loata.

Lehel „Hiljutised voogesitustoimingud seadmes” saate üle vaadata teie kontole juurdepääsu saavad seadmed. Seetõttu tuleb kontrollida, kas ainult teie seade on registreeritud. Kontrollige ka juurdepääsu asukohta, et näha, kas leidub näiteks seadmeid, mis sisenevad mõnda teise riiki või teie riigi muusse piirkonda.

Mida peaksin tegema, kui minu kontot häkkitakse?

See funktsioon võimaldab Netflixi juurdepääsu kaotada kõigis seadmetes, kus kontosid registreeritakse Foto: Reproduo / Marvin CostaSee funktsioon võimaldab Netflixi juurdepääsu kaotada kõigis seadmetes, kus kontosid registreeritakse Foto: Reproduo / Marvin Costa

See funktsioon võimaldab Netflixi juurdepääsu kaotada kõigis seadmetes, kus kontosid registreeritakse Foto: Reproduo / Marvin Costa

Sellel teenusel on funktsioon, mis võimaldab imeliku juurdepääsu viivitamatult eemaldada. See ei pruugi siiski tagada, et teie isikuandmetele taas juurde pääsetakse. See protseduur on tegelikult esimene samm probleemi lahendamisel. Juurdepääsu kaotamine kõikidele väljuvatele seadmetele kõigis seadmetes, kuhu konto on integreeritud. Netflixi sõnul võib protsess kesta 8 tundi, enne kui kõik seadmed ja kontoprofiilid desaktiveeritakse.

Pärast juurdepääsu eemaldamist tagab parooli muutmine, et volitamata isikud ei pääse teie kontole uuesti juurde. Uue parooli loomisel on siiski oluline järgida mõnda turvanõuannet:

  • Märgikombinatsioonid peavad olema Netflixi jaoks unikaalsed. Nii on lähedastel inimestel või kurjategijatel, kes on teie kontot häkkinud, uuesti juurdepääsu saada;
  • Tugev vähemalt 8 tähemärgiline parool on lisakaitse, mis võib krĂĽptimise murdmise keeruliseks muuta;
  • Kasutage suurtähtede, väiketähtede, numbrite ja sĂĽmbolite kombinatsiooni;
  • Ă„rge kasutage teile lisatud sõnastiku sõnu, numbreid ja nimesid. Vältige ka puhkusereise ja numbreid, mis on osa aadressist;
  • Uue parooli konfigureerimise ajal tuleb seda näidata ka uue juurdepääsuga, isegi tuntud seadmes.

Olulised näpunäited konto ülevaatamiseks või andmete sisestamiseks. Äärmuslikel juhtudel on juurdepääsu taastamiseks vajalikud andmed kontaktvormide ja isikliku teabe kohta. Seetõttu värskendage oma keelt, telefoninumbrit ja e-posti aadressi. Lisaks vaadake üle ja värskendage teavet oma plaanide, kasutajaprofiilide ja uue sisu vaatamistegevuste kohta.

Kui te ei saa oma parooli lähtestada, kuna teie e-posti ja telefoninumbrit on muudetud, pöörduge kohandatud abi saamiseks teeninduse poole. Kontaktid luuakse iPhone'i (iOS) ja Androidi teenuserakenduste kaudu või teatud veebilehtede kaudu, kus näete tugitelefoninumbreid või saate vestelda platvormi spetsialistidega.

Kurjategijad varastasid Netflixi kontod ebaseaduslike premium-pakettide tellimuste saamiseks. Foto: Raissa Delphim / TechTudoKurjategijad varastasid Netflixi kontod ebaseaduslike premium-pakettide tellimuste saamiseks. Foto: Raissa Delphim / TechTudo

Kurjategijad varastasid Netflixi kontod ebaseaduslike premium-pakettide tellimuste saamiseks. Foto: Raissa Delphim / TechTudo

Netflixi kontod ei paku sama rünnakujõudu, mida kasutajad kasutavad sõprade väljapressimiseks võltsteadete kaudu WhatsAppis ja Facebookis. Turbeekspertide sõnul on teenuskontode rünnakud tavaliselt viis lisatasu konto saamiseks ilma maksmata. Ainus tundlik teave, mida kontole pääsemisel näha on, on kasutaja telefoninumber ja e-posti aadress. Makseandmed, näiteks täielik krediitkaardinumber ja CVV-koodid jäetakse tehingute kinnitamiseks alati välja. Seda teavet saab aga kasutada ka muud tüüpi rünnakutes.

Parim viis takistada teistel teie kontot kontrolli võtmast on muuta see võimalikult turvaliseks. Mõelge alati tugeva parooli kasutamisele, millel pole teiega otsest seost. Trikk on kasutada juhuslikke tähemärke genereerivaid teenuseid, nagu LastPass ja muud sarnased tasuta teenused. Parooli värskendamisel ärge unustage kasutada suvandit, et taotleda kõigis seadmetes uue parooliga sisselogimist. Sel moel ei pääse volitamata inimesed enam teie kontole juurde.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH