Stranger Things Apple Pencil

Netflixi originaalsarjas “Stranger Things” on iPad Pro abil Apple Penciliga tehtud plakat

Netflixi uusim originaalsari võitis palju fänne põimunud. Kui te ikkagi ei tea, mis see on, ĂĽtlen: “Võõrkeha” (midagi sellist nagu “Imelikud asjad”).

Mis on selle sarja edu taga? Lisaks sellele, et loojad Matt Duffer ja Ross Duffer (“Vennad Dufferid”) on uskumatult hästi tehtud põnevus- / õudusfilm, võtsid nad osa 1980. aastate suure hiti paljudest aspektidest, näiteks: “Conta Comigo” (Minu poolt), “The Goonies”, “ET – The Extraterrestrial” ja kõik John Hughes’i filmid (mäletate “Meeletult elust rõõmu tundmas?”). Alates valitsuse salajastest katsetest ja telekineesist kuni koletiste ja ĂĽleloomulikuni toimub sari 1983. aastal Hawkinsis (Indiana, Ameerika Ăśhendriigid) ning sellel on ka tugev romantika, komöödia ja sõprussidemed, mis ĂĽhendavad peategelasi (tegelikult , laste rokkmuusika).

Siis aga küsid: mida on sellel saidil pistmist sellise sarjaga? Uudis on see, et tema hämmastav reklaamplakat on tehtud täielikult aastal iPad Pro Meeldib Õunapliiats. Kunstnik Kyle Lambert (kelle seiklused iPadis avaldame juba siin MacMagazine) jutustab oma kogemustest, teatades, et Netflix palus tal luua näoga kunsti 1980ndatest, kui mõned plakatid olid käsitsi maalitud.

Võõraid asju õunapliiats

Inspireerituna Draw Struzanist (teiste seas ka “Tähesõdade”, “Tagasi tulevikku” plakatikunsti loojast) “kaheksateistkĂĽmnenda” mĂĽsteeriumi tooni määramiseks kasutas Lambert rakendust Toota kunsti kujundamiseks ja suurema resolutsiooniga viimistlemiseks ekspordib see kihid Adobe Photoshop.

Vaadake tulemusi:

Välismaalase eelnõu edasiarendamine

Mustand on loodud Procreate’is

Stranger Things iPad Pro Plakat

Kunst on Adobe Photoshopis lõppenud

Kunst on täiesti fantastiline ja Lamberti uhkuseks on see tembeldatud ka väljaspool USA kodumaad. Selle eduga olen kindel, et teie loomingut ilmub siin sagedamini, mis?

Kui tellite Netflixi, soovitan seda sarja väga ja jätan teile prooviks kaks videot: alapealkirja treiler ja see telgitaguste video, mis on suurepärane.

[via AppleInsider]