Netflixi tegevjuht ĂĽtles, et ta ei oleks osa Apple'i videoteenusest

Netflixi tegevjuht ĂĽtles, et ta ei oleks osa Apple’i videoteenusest

Peal 25. märts (Järgmisel esmaspäeval) korraldab Apple teatavaks ĂĽrituse teenus alates Voogesitus video ja kes teab, teie uudisteteenistus. See pole midagi uut, ehkki seni on kõike avaldanud “ettevõtted, kes on seotud ettevõtte plaanidega, kes eelistavad ilmselgetel põhjustel jääda anonĂĽĂĽmseks”.

Keegi ei oota seda, et konkureeriv tegevjuht “lihtsamini kui võimalik” “läbistab Apple’i silma” ja kinnitab sisuliselt Apple’i plaane. Mis see on Reed HastingsĂĽlemus Netflix, Tegema.

Esiteks lĂĽhike selgitus. Saame jagada Apple’i teenused kaheks aspektiks: 1. originaalse ja eksklusiivse sisu tootmine, mida pakutakse tellimuse kaudu; ja 2. muude infoteenuste ĂĽhendamine Voogesitus Apple TV rakenduses, nii et kasutajad saavad selliseid teenuseid tellida rakenduse enda kaudu ja vaadata kogu sisu sealt, Apple kontrollib kogu kasutuskogemust. See vastab loomulikult uudistele ja kuulujutudele, mis on selles kĂĽsimuses välja tulnud.


Apple TV rakenduse ikoon

Apple TV

aastal Apple

Versioon: millal 1.6 (917,5 KB) Nõuab iOS 10.2 või excel

Sellised kuulujutud on enesestmõistetavad, et ka Netflix ei kuulu Apple’i ettevõtmiste hulka. Ja nĂĽĂĽd on ettevõtte tegevjuht kinnitanud, et Netflix on peost väljas.

Vastavalt Kodeerige uuesti, Tegevjuht kinnitas, et ettevõte ei mĂĽĂĽ oma videoteenuse tellimusi Interneti kaudu Keskus Apple plaanib turule tuua – midagi, muide, mida Amazon juba teeb video tellimisteenuste nagu HBO ja Showtime mĂĽĂĽmiseks ning mida ka Facebook soovib teha.

Siin on fraas, mille Hastings Los Angeleses pressikonverentsil ĂĽtles:

Apple on suurepärane ettevõte. Soovime, et inimesed vaataksid meie saateid meie teenustes. Otsustasime mitte integreeruda nende teenustesse.

Me ei saa öelda, et Netflixi tagasilĂĽkkamine oleks ĂĽllatus; teiselt poolt kinnitus, et ka Apple’i teenused toimivad Keskus konkurentilt (kes võiks olla partner, aga ei oleks) tulek on mõneti ootamatu.

Fakt on see, et Netflix ei pea seisma silmitsi tugeva konkurentsiga mitte ainult Apple’i poolt, vaid ka uute turule sisenevate ettevõtete nagu Disney ja WarnerMedia (AT&T) poolt. Selle kohta tegi Hastings traditsioonilise avalduse, öeldes, et “konkurents on Netflixile, tarbijatele ja sisuloojatele väga hea” – mis on 100% tõsi. Teiselt poolt muudab see sama võistlus sisuostude kallimaks – ja kuna kõik läheb alati tellijatele edasi, tõuseb nende tellimuste hind lõpuks (Netflix on selle elav tõestus).

Kui võtta näiteks Ameerika turg, siis vaevalt paljud inimesed tellivad Netflixi, Amazon Prime’i, Hulu, WarnerMedia, Disney Plus, ESPN Plus, HBO, Showtime, Starz, CBS All Access ja Apple’i teenuseid. Niisiis, nii palju kui tõsi on väide „mida rohkem konkurentsi, seda parem”, on nĂĽĂĽd lahingud tõelised!