Netflixi test töötab Androidi taasesituse kiiruse kontrollimiseks

Netflix alustas eelmisel reedel (25) uue funktsiooni testimist, mis võimaldab filmide ja sarjade reprodutseerimist kiirendada või edasi lükata. Mõned kasutajad on heli ja subtiitrite valikute kõrval juba ekraanil näinud uut nuppu, mis vabastab menüü viie kiirusega: 50% aeglasemalt (0,5x), 25% aeglasemalt (0,75x), tavaline (1x), 25 % kiiremini (1,25x) või 50% (1,5x) kiiremini.

Netflixi väljaanded novembris: vaadake filme ja seriaale sellel kuul

Praegu pole veel teada, kas see funktsioon vabastatakse peagi kõigile või katsetatakse uudsust ka muudel platvormidel, näiteks iPhone’is (iOS) ja veebiversioonis. Praeguseks, TechTudo juurdepääs kiiruse juhtimisele ainult Android-telefonides.

Ăśks Netflixi testfunktsioonist filmi taasesituse kiiruse reguleerimiseks Androidis – Foto: Aline Batista / TechTudo

Netflixi testfunktsioon filmi taasesituse kiiruse reguleerimiseks Androidis – Foto: Aline Batista / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Taasesituse kiirendamisega saate rohkem sisu vaadata vähem aja jooksul. Kiiruse vähendamine võib seevastu videote ülevaatamisel kasuks tulla, et näha oma lemmiksarja pisimatki detaili.

Praegu on see funktsioon YouTube’is olemas, kuid rohkemate rĂĽtmivalikute ja spetsiaalsete juhtnuppudega peenhäälestuseks. Mõnel podcast-mängijal, näiteks Cast Castil ja audioraamatutel, nagu Audible, on ka heli kiirendamiseks või aeglustamiseks samad juhtnupud.

Uus roll hakkas tekkima päevi pärast seda, kui Netflixi juht selgitas, et ettevõte jälgib kontosid paroolijagamise reeglite võimaliku rikkumise osas. Investoritega rääkides näitas tootedirektor Greg Peters, et teenus otsib võimalusi piirata ühe tellimuse kasutamist inimeste seas, kes koos ei ela.

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma