Netflixi testfunktsioonid taasesituse kiiruse juhtimiseks Androidis | Heli ja video

Netflixi testfunktsioonid taasesituse kiiruse juhtimiseks Androidis | Heli ja video

Netflix alustas testimist eelmisel reedel (25) – see on uus funktsioon, mis võimaldas filmide ja seriaalide reprodutseerimist kiirendada või edasi lĂĽkata. Mõned kasutajad on audio- ja subtiitrite valikute kõrval ekraanil näinud uut nuppu, mis vabastab viiekäigulise menĂĽĂĽ: 50% aeglasem (0,5x), 25% aeglasem (0,75x), tavaline (1x), 25 % kiiremini (1,25x) või 50% (1,5x) kiiremini.

Netflixi väljalase novembris: vaadake filme ja saateid, mis saabuvad sel kuul

Pole veel teada, kas see funktsioon ilmub peagi kõigile või proovitakse uudsust ka teistel platvormidel, näiteks iPhone (iOS) ja veebiversioon. Praegu TechTudo pääseb kiiruse juhtimisele juurde ainult Androidi telefonides.

Netflixi testfunktsioon filmi taasesituse kiiruse juhtimiseks Android-fotol: Aline Batista / TechTudoNetflixi testfunktsioon filmi taasesituse kiiruse juhtimiseks Android-fotol: Aline Batista / TechTudo

Netflixi testfunktsioon filmi taasesituse kiiruse juhtimiseks Android-fotol: Aline Batista / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Taasesitust kiirendades saate lühema aja jooksul rohkem sisu vaadata. Kiiruse vähendamine võib olla kasulik videote ülevaatamisel, et näha lemmiksarja väikseimaid üksikasju.

See funktsioon on praegu YouTube'is, kuid isikupärasema rütmi ja juhtimisvõimalustega peenhäälestamiseks. Mõnel podcasti mängijal, näiteks Cast Cast, ja heliraamatutel, nagu näiteks Audible, on ka heli sujuvamaks muutmiseks või peatamiseks samad juhtnupud.

Uus funktsioon hakkas tekkima mõni päev pärast seda, kui Netflixi juhid selgitasid, et ettevõte jälgib kontosid, mis võivad rikkuda paroolijagamise reegleid. Investoritega vesteldes tõi tootedirektor Greg Peters välja, et teenus otsib võimalusi, kuidas piirata ühe tellimuse kasutamist inimestel, kes ei ela koos.

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma