contador gratis Saltar al contenido

Netflixi tõrge: kasutajateenuse aruandlus on praegu | Heli ja video

Netflixi tõrge: kasutajateenuse aruandlus on praegu | Heli ja video

Netflix on eksinud ja pole neljapäeva pärastlõunal mõnele kasutajale avatud (21). Internetis leiduvate teadete kohaselt on voogesitusplatvorm maas ja sellel on UI-800-3 tõrkekood, lisaks kuvatakse teade "Unable to access service". Veebis teenuste toimimist jälgivas Downdetectoris esitatud kaebuse kohaselt ilmneb probleem peamiselt Euroopas, kuid ka Brasiilias on võimalik vaadata veateateid. Twitteris väidavad mõned kasutajad, et nad ei saa filme ja seriaale vaadata.

Netflixi väljalase detsembris: vaadake filme ja etendusi, mis saabuvad sel kuul

seda TechTudo testida teenust ega saa Netflixi veebiversioonis sisu reprodutseerida. Mobiili kaudu töötab platvorm korrektselt, nii Androidis kui ka iPhone'is (iOS). Lisaks võtsime ühendust Brasiilia ettevõtlusnõustajatega, kes saatsid järgmise avalduse: "Mõned meie kliendid ei pääse täna Netflixi juurde ligi kaks tundi. See probleem on nüüd lahendatud. Vabandame ebamugavuste pärast."

Netflix annab foto pealkirja Reproduo / TechTudo esitamisel veaNetflix annab foto pealkirja Reproduo / TechTudo esitamisel vea

Netflix annab foto pealkirja Reproduo / TechTudo esitamisel vea

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Veebis erinevate teenuste toimimist jälgiv sait Downdetectori sõnul algavad Netflixi probleemid neljapäeval umbes kella 10.30 paiku, tipptund on keskpäeval. Kaart näitab, et vigu esineb peamiselt Euroopas, kuid kaebusi on võimalik näha ka Ameerika Ühendriikides ja Brasiilias.

Internetiotsinguid kontrolliva Google Trendsi andmetel on kasvanud otsingute arv terminitele "probleemidega Netflix", "Netflix ei tööta", "Netflix on lakanud töötamast". UI-800-3 vead ilmnevad ka kasutajate otsingute vahel, aga ka Twitteri aruannetes. Seda tüüpi tõrge näitab, et mõnda seadmesse salvestatud teavet tuleb värskendada. Sel juhul tekivad probleemid nutitelerite, meediumikeskuste või videomängude puhul. Parim lahendus on proovida seadme taaskäivitamine ja Netflixi rakenduse uuesti installimine.

Tutes kaebas Netflixi probleemide üle Foto: Reproduo / TechTudoTutes kaebas Netflixi probleemide üle Foto: Reproduo / TechTudo

Tutes kaebas Netflixi probleemide üle Foto: Reproduo / TechTudo

Ilmselt puuduvad vigade standardid. Mõned kasutajad teatavad probleemidest oma mobiiltelefonides filmide vaatamisel, teised kurdavad arvutivigade üle. TechTudo testimise ajal saime teenuse veebiversioonis videote esitamisel teate "Vabandust, meil tekkis probleem … ootamatu tõrge". Veebisait kuvab veakoodi M7111-1935-107016, mis abikeskuse andmetel ilmneb ka brauseris talletatud teabe tõttu. Sel juhul on ettevõtte pakutav lahendus navigeerimise ajaloo tühjendamine.

seda TechTudo Probleemi kohta lisateabe saamiseks ja juhul, kui eeldatakse, et teenus normaliseerub, pöörduge Netflixi poole. Oma avalduses teatas ettevõte, et töötab vea parandamise nimel, kuid ei öelnud, mis tõrke põhjuseks oli: "Vabandame ebamugavuste pärast ja proovime selle probleemi võimalikult kiiresti lahendada."

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga klient peaks teadma