Netflixis vaadatud filmide ja seriaalide ajaloo kustutamine Kui kustutate Netflixi ajaloo, ei kuvata vaadatud sarju ja filme teenuse avakuval enam vaadatuna.  See funktsioon sobib ideaalselt soovitatud sisu eemaldamiseks

Netflixis vaadatud filmide ja seriaalide ajaloo kustutamine Kui kustutate Netflixi ajaloo, ei kuvata vaadatud sarju ja filme teenuse avakuval enam vaadatuna. See funktsioon sobib ideaalselt soovitatud sisu eemaldamiseks

Kui kustutate Netflixi ajaloo, ei näidata teie vaadatud sarju ja filme enam sellistena Ole tähelepanelik teenuse avakuval. See funktsioon sobib ideaalselt näiteks soovituste eemaldamiseks sisu kohta, mis on seotud pealkirjaga, mis teile ei meeldi.

Kui eemaldate programmi loendist, eemaldatakse see ka jaotisest Jätkake vaatamist. Kui te seda kahetsete, peate selle uuesti oma kontole saamiseks uuesti vaatama.

Protsessi sooritamisel ühes seadmes käivitatakse see kõigil teistel sama kontoga ühendatud inimestel. Ettevõte teatab siiski, et kõigi pealkirjade eemaldamine võib võtta kuni 24 tundi seade.

See funktsioon pole lastele mõeldud profiilide jaoks saadaval.

Netflixi ajaloo kustutamine Androidi või iOS-i telefonis

1. Avage Netflixi rakendus, nagu tavaliselt, ja avage oma konto profiil;

2. Avakuval minge aadressile Veel;

Kustuta Netflixi ajalugu

3. Seejärel pöörduge valikute poole Konto;

4. Teid suunatakse teenuste lehele. Kerige alla minu profiil ja edasi liikuda Mida vaadata;

5. Seejärel loetletakse kõik platvormil vaadatud programmid. Iga episoodi saate kustutada eraldi, puudutades kärpimisringi ikooni (SEE). Kinnitage oma valik Kas peita seeria?;

Maksa Netflixi ajalugu

6. Kui soovite kogu ajaloo samal ajal kustutada, kerige lõpuni ja minge Peida kõik;

7. Kinnitage Jah, peida kõik, mis vaatab.

Netflixi ajaloo kustutamine arvutis

1. Juurdepääs Netflixi veebisaidile, nagu tavaliselt, ja juurdepääs oma konto profiilile;

2. Klõpsake profiili pildi kõrval oleval noolel ekraani paremas ülanurgas;

Kustuta Netflixi ajalugu

3. Avage avanevas menĂĽĂĽs see Konto;

4. Kerige alla järgmise jaotiseni minu profiil ja klõpsake nuppu Mida vaadata;

Kustuta Netflixi ajalugu

5. Kõik platvormil vaadatud programmid on loetletud. Iga episoodi saate kustutada eraldi, puudutades kärpimisringi ikooni (SEE). Kinnitage oma valik peita seerias?

6. Kui soovite kogu ajaloo samal ajal kustutada, kerige lõpuni ja minge Peida kõik;

7. Kinnitage Jah, peida kõik, mis vaatab.

Millist muud teavet on Netflixil minu kohta

Ettevõtte enda sõnul võib osa teenuse kasutajate poolt salvestatud andmetest leida valikutest Konto, peamenüüst. Sisse Tellimine ja arveldamine, on kasutajate endi poolt pakutav teave, näiteks e-posti aadressid ja telefoninumbrid.

Kustuta Netflixi ajalugu

Selles jaotises Pakendi üksikasjad, on teave valitud paketi kohta, näiteks makstud summa. Juba sisse Suhtluskorraldus, salvestatakse e-posti või SMS-i teel saadava sisu tüübi eelistused.

Üksuses Tellimine ja arveldamine, on võimalik kontrollida kliendi edastatud makseandmeid ja teenuse loodud tasude ajalugu. Samuti väidab ettevõte, et salvestab teavet IP-aadresside kohta.

Viimane seadme kirje, kus vaatasite teenuses seeriat või filmi, on leitav Seadme hiljutine edastustegevus. Üksus on jaotises Seaded.

Kuidas taotleda kõiki andmeid, mida Netflix minu kohta omab?

Kui soovite teada kõiki andmeid, mida Netflix teie kohta salvestab, peate saatma sellele aadressile sõnumi [email protected] selle kontoga seotud e-posti aadressilt.

Sisestage e-posti sisusse seotud aadress uuesti. Lisatud, saatke palun valitsuse väljastatud isikut tõendava dokumendi koopia. On oluline, et nimi, sünnikuupäev ja riik oleksid selged. Teisi andmeid saab konfidentsiaalsuse ja privaatsuse säilitamiseks kustutada.

Ettevõte annab identiteedi kontrollimiseks ja nõutava teabe kogumiseks kuni 30 päeva.

Kui te mingil juhul ei soovi teenusega jätkata, saate Netflixi tellimuse tühistamiseks teha vaid neli sammu. Vaadake ka seda, kuidas YouTube Premiumi tasuta testida ja vaadake, kas platvorm on seda väärt!

Taysa Coelho

Ajakirjanik on lõpetanud UFRJ, ta on kirjutanud tehnoloogiast seitse aastat. Carioca elab praegu Portugalis, riigis, mille ta lapsendas. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratonisarju teha. Instagram on teie lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid just WhatsApp säästab teid Brasiilias elavate kaotamisest.