New Yorgi linnavolikogu liige soovitab ehitiste kontrollimiseks kasutada droone

New Yorgi linnavolikogu liige soovitab ehitiste kontrollimiseks kasutada droone

Volikogu liikmed ja muud linna poliitikud New York, meie Ameerika Ühendriigid, soovitas kõrge õnnetusohuga hoonete kontrollimiseks kasutada droone. See nõudmine tugevnes pärast kuulsat surma arhitekt Erica Tishman, mis tabas Jakarta keskosas asuva hoone fassaadi tükke Manhattan.

Uudised

Ettevõte tegutseb New Yorgis ühe kaheksa-minutise lennuga

Droonide kasutamine ohutuskontrolli läbiviimisel võib tulevikus vältida selliste õnnetuste toimumist. Ainult täna pole see New Yorgis mehitamata õhusõidukite kasutamist keelava seaduse tõttu võimalik.

Kui uus seadus valitakse ja kinnitatakse edukalt, nõuab see drooni kontrolli 48 tunni jooksul pärast ehitise turvalisuse rikkumist või kaebuste esitamist. Seadusandlus lubab munitsipaaleluruumide administratsioonil hoonete kontrollimiseks kasutada ka mehitamata õhusõidukeid.

Allikas: head tasuta fotod

"See ei ole mänguasi, vaid tööriist. Need tööriistad säästavad meile miljoneid dollareid. See säästab ka aega ja mis veelgi tähtsam – see võib tegelikult päästa elusid."Brooklyni naabruskonna president Eric Adams

Veebisaidi andmetel DJ droon, on selle uue seaduse eesmärk võimaldada avastada ehituses esinevaid probleeme ja hoonetes tekkida võivaid ohtlikke olusid. See hoiab ära sellised juhtumid nagu Erica Tishman, keda tabas möödunud teisipäeval, 17. detsembril hoonete fassaadide äravõtmine, millele aprillis määrati eeskirjade eiramise eest trahv.

Ainult selle olukorra muutmiseks on vaja muuta New Yorgi seadusi. Praegu on droonide kasutamine selleks otstarbeks väljaspool ühte viiest spetsiaalsest tsoonist linnas ebaseaduslik. Lisaks puudub praegu linnas tuhandete ebakorrapäraste ehitiste käitlemiseks vajalik arv inspektoreid ja seetõttu tuleb neid kontrollida.

"Päris uues vestluses on see üks ideid, milleks peame inspektorite lisamine. See on vaid väike osa sellest strateegiast ja üks komponent sellest, mida tegelikult vaja on [selle olukorra muutmiseks]."New Yorgi linnavolikogu liige Robert Cornegy

Via: DJ droon. [TagsToTranslate] new york