News Stand on selle kuu märtsikuu taotlus

News Stand on selle kuu märtsikuu taotlus

Märtsis sai kuu rakenduse konkurss, mis on osa algatusest Microsoft App me Up, laekunud sadu võistlustöid programmeerijatelt ja ettevõtetelt, kes arendavad rakendusi Windows Phone’ile ja soovivad jõuda finaali, saada eeliseid TeK-is ja Microsofti veebisaitidel ning juhtida nutitelefonide kodu. Nokia Lumia.

Pärast žürii rasket valikut jõudis finaali 5 taotlust ja vastutus kuu võitja valimise eest langes TeK lugejatele, kes said viimase nädala jooksul oma valiku teha.

Kahjuks on neid, kes ei saa rahule jääda vaid “populaarse valikuga” ja näitavad ĂĽles huvi häältega manipuleerimise vastu, mis sundis meid dubleerivate häälte “puhastamiseks” ja häälte asendamiseks pöörduma hääletamissĂĽsteemi välja töötanud tehnilise meeskonna poole. õiglasem olukord – või vähemalt võimalikult lähedal Saalomoni õigusemõistmisele.

Sellepärast on vaja heli blokeerida oodatust varem, kuid heli panoraamse “helikasti” sulgemise ajal, nagu alloleval pildil näha:

Märtsi väljaande võitis Vitor Moreira, kes lõi Windows Phone’i nutitelefonidele “ajalehekioski”, 40% häältest, jättes maha teised konkurendid, kuigi Urbaneous sai ka 26% häältest.

News Stand pakub kasutajatele Portugali ajalehe kaanepilti ja ajakohastab teavet mitu korda päevas, viidates Marketplace’is saadaval olevale esitlusele, kust rakendust saab tasuta alla laadida.

Aprillis registreeritud taotlused on juba välja valitud ja žürii poolt koheselt välja valitud TeK lugejate poolt läbi vaadatud (alati nõudlik), kuid seekord me SAPO hääletussüsteemi ei kasuta.

Kui teil on Windows Phone’i rakenduse jaoks algne idee, võite hakata mõtlema mai rakenduse registreerimisele!

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi