contador gratis Saltar al contenido

NexPhone – nutitelefon, mis muutub tahvelarvutiks, sülearvutiks või arvutiks

NexPhone - nutitelefon, mis muutub tahvelarvutiks, sülearvutiks või arvutiks

NexPhone on üks huvitavamaid projekte Androidi areenil, millega hiljuti ühendust võtsin, idee on paljudest peadest läbi käinud ja seda arendab nüüd ettevõte NexCrea: liituge nutitelefoni, tahvelarvuti, sülearvuti või personaalarvutiga! Idee on kasutada nutitelefoni, mille saab ankurüksuse – NexDock – kaudu muuta tahvelarvutiks, sülearvutiks või personaalarvutiks. See tähendab, et kogu meie sisu on kogutud ainult ühte seadmesse. Projekti muudab majesteetlikumaks asjaolu, et seda saab kasutada koos Android OS-i ja Ubuntu Linuxiga.

On tõsiasi, et Ubuntu for Android on pisut kadunud, kuid NexPhone kontseptsiooni kaudu on see suure jõuga. Ubuntu on avatud lähtekoodiga ja tasuta platvorm, mida on lihtne kasutada nagu Windows või Mac. Seega pakub NexPhone Ubuntu kasutamist Androidi jaoks täielikku arvutikogemust koos klaviatuuri, kursori, kuvari ja Ubuntu opsüsteemiga, kus on sada rakendust kontori-, fotograafia-, video- ja muusikatöötluseks.

Kui peame tahvelarvutit suurema ekraaniga nutitelefoni pikenduseks, kasutame seda oma rakenduse paremaks kasutamiseks, näiteks YouTube, näiteks suuremal ekraanil videote vaatamiseks. Teine probleem, nutitelefoni Interneti kasutamise fakt, muudab NexPhone odava lahenduse, kuna see kasutab mõlema vidina jaoks sama andmepaketti.

NexPhone projekti paremaks mõistmiseks vaadake allolevat reklaamvideot:

NexPhone'i idee on muuta iga seade personaalarvutiks, ükskõik kus te ka poleks, ühendades nutitelefoni selle seadmega – tahvelarvuti, sülearvuti või personaalarvutiga. Nagu videos mainitud, on teil see kõik olemas: sünkroonimine puudub, pilv puudub ja kaos puudub.

Sarnaseid projekte on ka, näiteks Padfone või KT Spider Concept, kuid NexPhone näeb välja lootustandvam. Ehkki disainilahendused, millel on Apple'i seadmetes silmatorkavad viited, jätavad dokkide pildid ja seadmed suurepärase mulje, on need muidugi siiski vaid osa uuringust.

Selle projekti reaalsuseks saamiseks vajab NexPhone looja NexCrea IndieGoGo veebisaidi andmetel umbes 950 tuhat dollarit. Siiani on projekt kogunud 1 351 dollarit ja kasvab endiselt, vaatamata hiljutistele tegevustele, mul on kurb vaadata programmi nii huvitavana, kuna see on mõeldud ideemaailmale.

Mis te arvate, kas see projekt on väärt alla käimist? Kui see on tõepoolest nutitelefonide tulevik, siis kui toimida mobiilina, mis kogu meie teavet koos hoiab, on arendajatel väga oluline luua võimalusi selle võimaldamiseks.

Pilt: Nexcrea.com

[tagToTranslate] NexPhone