Nii saate Google Plays tasuta kasutamiseks krediiti

Kes poleks kuulnud Google’i arvamushĂĽvitistest? Google’i teenus, mis annab krediidi kasutamiseks Androidi poes kasutaja osalemise kaudu ettevõttesisestes otsingutes. Sama loogikat järgides, kuid lihtsamal viisil soovib Google’i kasutajakogemuse uurimus anda tagasi neile, kes soovivad vabatahtlikult osaleda Mountain View hiiglase erinevatel testidel.

Oma kogemuste uurimise uuringute lehel ĂĽtleb Google, et registreeritud kasutajad saavad osaleda erinevates testides, neil on eelnevalt juurdepääs ainuõiguslikele Androidi ressurssidele ja neid võidakse isegi kutsuda osalema otse ettevõtte peakorteris reklaamitavatel meeleavaldustel ja konsultatsioonidel – sõltuvalt kättesaadavus ja kasutaja asukoht. See on omamoodi Google’i arvamuspreemia areng.

Google’i arvamuspreemiadInstallige Google Playsse

androidpit premeerib mängupoodi 1

Google Opinion Rewards premeerib kasutajaid Google Play saldoga / © NextPit

Muidugi saadetakse enamik teste osalejatele meilisõnumitega, määratud aja testile vastamiseks ning allalaaditavate linkide ja rakendustega, mida saab eelnevalt testida. Üldiselt on Big G pakutavad valuutad peale selle, et saavad ettevõtetel aidata teenuseid, näiteks Androidi, täiustada, kinkekaardid ja annetused heategevusorganisatsioonidele. Uuringu lõpus teavitatakse kasutajat tema käsutuses olevatest võimalustest ja sellest, kuidas ta neid kasutada saab.

Kogemuste uurimise uuringu leht on see. Uuringus osalemiseks klõpsake siin ja täitke vorm kogu soovitud teabega. Pange tähele, et kuna tegemist on vabatahtliku koostööga, saavad kasutajad oma osalemise ja tagasiside kanali Google’iga igal ajal lõpetada.

Meeldib? Kas see osaleb?