Nii sünkroonite oma iPhone või iPad MacOS Catalinaga

2019. aasta keskel kõlab iPhone’i, iPadi või iPod touchi kaabli abil Maci ĂĽhendamine seadmesse andmete edastamiseks peaaegu reaalsena. Lõppude lõpuks on mobiilseadmed juba ammu iseseisvunud ja pilveteenuste leviku tõttu pole kaablite vajadust andmete edastamiseks ĂĽhest kohast teise peaaegu ĂĽldse – jah, me oleme jõudnud kaugele sellest ajast, kui esimene iPhone saabus sisuliselt Maci laiendusena. keda tuleb sellesse ĂĽhendada, toidetakse pidevalt uudistega.

Ikka on olemas “N” põhjusel jätkake sĂĽnkroonimist ITreco Apple’i arvutitega. Asi on selles, et MacOS Catalina 10.15-s suleti iTunes – selle protsessi eest vastutav rakendus (pluss umbes 9 479 398 asja) – ja jagati mitmeteks muudeks rakendusteks, millest ĂĽhelgi pole iOS-i jaoks andmete edastamise funktsioone. Kes siis selle tööriista päris? Loomulikult on Leiutaja.

Alustades uuest macOS-ist, on iPhone’i või iPadi ĂĽhendamine kaabli abil Maciga muutunud USB-mälupulga või välise kõvaketta sisestamise sĂĽnonĂĽĂĽmiks: iTunes’i ei avata automaatselt ega teavitata, et midagi on juhtunud. Oma seadme leiate lihtsalt, kui lähete Finderisse ja otsite seda kĂĽljeribalt, täpselt nagu oleksite teinud oma välise kettaga.

Kui klõpsate oma mobiilseadmel, kuvatakse ekraanil liides, mis on väga sarnane sellega, mis meil praegu iTunes’is on.

IPhone'i ja iPadi sĂĽnkroonimine MacOS Catalina 10.15-sIPhone’i ja iPadi sĂĽnkroonimine MacOS Catalina 10.15 | Pilt: VinĂ­cius Porto

Saate sĂĽnkroonida muusikat (muusikafaili rakenduses olevad failid, mis on teie arvutis kohapeal saadaval või iTunes Store’ist ostetud), filme ja telesaateid, taskuhäälingusaateid, raamatuid ja audioraamatuid, samuti fotosid ja faile – viimasel juhul kasuks, milliseid faile lihtsalt lohistada sĂĽnkroonimiseks oma Mac-is.

Finderis saate oma seadmele rakendada ka ĂĽldseadeid ja kontakte sĂĽnkroonida, nagu iTunes’is alati võimalik on.

Loomulikult tehakse seda kõike ainult siis, kui soovite: iTunes Store’ist ostetud laulud ilmuvad teie iOS-i seadme Apple Music rakenduses, samas kui ostetud filmid ja sarjad on saadaval Apple TV rakenduses ja taskuhäälingusaated, muidugi on see Podcastsi rakenduses. Samamoodi sĂĽnkroonitakse teie fotod teie seadmete vahel seni, kuni kasutate iCloudi fototeegi funktsioone ning teie raamatud ja heliraamatud asuvad rakenduses Raamatud. Kõik sĂĽnkroonitakse automaatselt, seega on Finderis käsitsi tööd vaja ainult väga spetsiifiliste stsenaariumide korral.

Kuid neile, kes seda vajavad, siin see on.