BLOG

Nikon pakub aprilli jooksul tasuta veebipõhiseid fotograafiatunde

Nikon pakub aprillis saidil 10 tasuta videofotograafia õppetundi.

A Nikon avatud juurdepääs saidile 10 videofotograafia klassi oma selle kuu veebisaidil. seda klass Teen ikka tasuta kuni 30. aprillini.

Et vaadata s klass, Pean registreeruma Nikon, annab nime ja e-posti aadressi. Kestusega 15 minutit kuni enam kui üks tund, klass hõlmab selliseid teemasid nagu: fotograafia põhimõtted, kuidas klippe teha ning kuidas lapsi ja lemmikloomi pildistada.

Kõik klass õpetanud professionaalsed fotograafid alates Nikon ja enamik ei nõua kontseptsioonide ja tehnikate rakendamiseks, et isikul oleks kaubamärgiga varustus.

Kasutage seda aega maksimaalselt ära. Praegusel ebakindluse ajal saame aidata tootjatel (sisu) jätkuvalt innustust saada, neid kaasata ja arendada. Seetõttu pakume neid tasuta tunde aprilli jooksul. Sellest saame paremini välja

Nikon

Aga sinu oma Inglise see peab olema järsult minimaalne, sest klassides õpetatakse selles keeles ja platvorm ei paku subtiitreid.

Tundide loetelu

Tavaolukorras maksavad need klassid umbes 15–50 dollarit (R 79 dollarit a 263 dollarit, jooksevhindades). Mõned erivarustuse aadressid alates Nikon, kuid need hõlmavad ka kontseptsioone ja tehnikaid, mis kehtivad iga fotoaparaadi kohta (nutitelefonidest professionaalsete kaamerateni).

Vaadake allpool saadaolevate klasside täielikku loetelu:

Sisu tootjate mõtteviis: tootke videosisu, kasutades Z 50 (Kitty Peters)

Fotograaf hoiab rääkimise ajal kaameratKitty Peters õpetab videosisu tootmist

Fotograafid näitavad lihtsaid viise lugude jutustamiseks videol, olgu see siis inimeste, toodete või isegi vlog-vormingus. Selles käsitletakse objektiivi tüüpi, kaamera liikumist ja d loomingulisi näpunäiteid jutuvestmine (jutuvestmine, vabatõlkes).

Kestus: 15 minutit.

Tutvuge oma Nikoni DSLR-iga

Fotograaf hoiab kaameratSiit saate teada DSLR-kaamera toimimise põhitõed

Vaadake, kuidas see töötab DSLR kaamera (Digitaalne ühe läätsega peegel, mis tasuta tõlkes tähendab "digitaalseid peegelkaameraid läbi objektiivide") Nikonilt ning õpib Full HD-s erinevaid pilte ja videoid tegema ning neid jagama.

Kestus: 17 minutit.

Laste ja lemmikloomade pildistamine (Tamara Lackey)

Lapsed lamasid põrandal naerdesTamara Lackey õpetab, kuidas lüüa portreedel laste ja lemmikloomade algupäraseid väljendeid

Fotograafid õpetavad saladusi originaalavalduste jäädvustamiseks alates lapsed ja lemmikloomad, lisaks loomulike pooside, häguse tausta ja kaamerasätete käsitlemisele.

Kestus: 50 minutit.

Speedlight SB-5000 kasutamine (Joe McNally)

Nikoni välkmudelid ja sellega tehtud fotode näidispildidJoe McNally õpetab välklampide loomingulisi võimalusi pildistamisel.

Avastage loomingulised võimalused välkmudelite abil SB-5000 välklamp koos selle modaalsusele spetsialiseerunud fotograafiga. McNally demonstreeris seadmete kasutamist nii stuudios kui ka põllul, demonstreerides võimalusi nende rakendamiseks loominguliste kontseptsioonide uurimiseks.

Kestus: 42 minutit.

Fotograafia alused (Reed Hoffmann)

Perekonna portreeReed Hoffmann õpetab fotograafia aluspõhimõtteid.

Tõenäoliselt üks nimekirja kõige kasulikumaid ja kättesaadavamaid klasse. Selles õpetavad professionaalsed fotograafid, kuidas minna üle "automaatrežiimi" kaamera, uurida fotograafia aluspõhimõtted. Hoffmann selgitab mõisteid ja toob neist praktilisi näiteid. Kontseptsioone ja tehnikaid saab kasutada igat tüüpi kaameratega, mis tahes kaubamärgilt.

Kestus: 42 minutit.

Lisaks fotograafia põhitõdedele (Reed Hoffmann)

Fotograafid teevad pilteReed Hoffmann uurib, kuidas DSLR-id töötavad.

Fotograaf kaevab sisse DSLR-kaamera töö ja ressursse, mida saab kasutada oma loovuse suurendamiseks. Didaktiliste selgituste ja praktiliste näidetega õpetab Hoffmann oskust viia teie fotod teisele tasemele – sõltumata sellest, millist kaamerat kasutate.

Kestus: 56 minutit.

Tehke keskkonnast pilti (Joey Terrill)

Fotograafid teevad pilteJoey Terril räägib teie pildistatava ja keskkonna seostest.

Fotograaf õpetab kuidas portree tegema ehitada sild selle vahel, mida võtate, ja selle keskkonna vahel, millesse see kaasati, nii et jutustatakse lugu. Terrill õpetab teile, kuidas seda portree välgu abil teha Välgatus, valige objektiiv, mis kõige paremini töötab, ja looge usalduslik suhe teie ja ükskõik millise pildistaja vahel.

Kestus: 43 minutit.

Klippide valmistamise kunst (Chris Hershman)

Fotograafid toodavad muusikavideoidChris Hershman õpetab muusikavideote valmistamise tehnikaid.

Siit saate teada näpunäiteid ja tehnikaid muusikaklipp kasutades DSLR-kaamerat. Filmitegija ja fotograaf Chris Hershman õpetab seda tüüpi lavastuse põhitõdesid kontseptsioonide kaudu, mida saab rakendada igas audiovisuaalses lavastuses, sõltumata žanrist. Kestus: 1 tund ja 9 minutit.

Makrofotograafia avastamine (Joey Terrill)

Fotograaf põrandal, lilli pildistamasJoey Terrill õpetab makrofotograafia näpunäiteid ja tehnikaid.

Fotograafid õpetavad tehnikaid ja saladusi makrofoto erakordsed väikesed ja suured objektid. Siit saate teada erinevaid viise objektide ja keskkonna nägemiseks ning nendega tegelemiseks, et kauneid fotosid teha.

Kestus: 51 minutit.

DĂĽnaamilise maastikufotograafia uurimine (Taylor Glenn)

Fotograafid teevad pilte maastikestFotograafid õpetavad teile, kuidas maastikufotosid teha

Õpi kuidas tee fotoselle asemel, et lihtsalt ühte võtta. Professionaalsed fotograafid õpetavad oma näpunäiteid ja tehnikaid kaunite maastikupiltide valmistamiseks. Jälgige Glennit, kui ta oma fotosid valmistab, ja õppige fotode vahetamise tehnikaid, sõltumata teie kaamera tüübist ja kaubamärgist.

Kestus: 44 minutit.


Milline fotograafia subjekt teid kõige rohkem huvitab? Kirjuta kommentaaridesse!

Allikas: Nikoni kool ja The Verge

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH