Nikon pakub täna tasuta veebifotograafia kursust

See pole parim aeg majast lahkumiseks ja maastike pildistamiseks, arvestades praegust erakorralist seisukorda, mis on aktiveeritud COVID-19 pandeemia tõttu, kuid Nikon annab teile võimaluse soovidele reageerida koolituste sarjaga. veebifotograafia.

Ettevõte pakub aprilli lõpuni oma veebisaidil 10 digitaalset õppetundi ja pidage meeles, et tema missioon on alati "loojate volitamine". "Nendel ebakindluse aegadel saame seda teha, tehes loojaid inspireeritud ja ühendatud ning panustades nende kasvu," kirjutas Ameerika bränd oma avalduses.

nikon tech

Klassid kestavad 15–70 minutit ja maksavad tavaliselt vahemikus 15–50 dollarit, seega pakutakse fotograafiakursust, mille väärtus on umbes 250 dollarit.

"Kokkuvõtte" õppetunnid hõlmavad sellist sisu nagu maastikufotograafia, makrofotograafia ja fotograafia põhimõtted. Lisaks toimuvad kursused videoklippide väljatöötamise kohta ja erinevad õpetajad, kelle hulgas on ka selliseid nimesid nagu Reed Hoffman ja Chris Hershman. Samuti on mitmeid videoid, mis õpetavad konkreetseid kaameramudelite spetsiifilisi tehnikaid.

Kursusele pääsemiseks registreeruge lihtsalt oma kaubamärgi ja e-posti aadressiga Ameerika brändi veebisaidil.