Nimemärgid pöörduvad Instagrami poole, mis saab kiusamise vastu võitlemiseks rohkem ressursse

Kuidas on lood teiste uudistekogudega (või uudistega, mis võivad olla) Instagram?

Nime märk

Pärast funktsioonide testiversiooni esiletõstmist on see nüüd ametlik: Instagram (lõpuks) tutvustav Nime märk, viis oma profiili jagamiseks võrgus kleebiste kaudu, mida teised kasutajad saavad teie nutitelefoni kaameraga lugeda. See tööriist sarnaneb Twitteri, Facebooki ja Snapchati kasutusele võetud teistega.

Instagrami nimesilt

Selle tööriista leiate teie profiili külgmenüüst; Saate seda kohandada Nimesilt värvidega, emotikonidega, nartsissistlik ja kleebised. Skannimiseks a Nimesilt, lihtsalt avage kaamera ja pühkige paremale või valige suvand „skannida Nimesilt“Alumises menüüs. See funktsioon on nüüd saadaval ülemaailmselt iOS-is ja Androidis.

Kiusamine

Lisaks kasutajate elu lihtsustamisele mõtleb Instagram ka viisidele, kuidas neid psühholoogiliselt tervislikumaks muuta. Võrk teatas, et nad tutvustavad uut võitlusvahendit hirmutamine ja ahistamine teie keskkonnas, mis kõik põhineb tehisintellektil.

Instagrami kiusamise tööriist

Instagramis on juba mõnda aega funktsioon, mis võimaldab teil automaatselt tuvastada solvavaid või ahistamist ja vihkamist sisaldavaid kommentaare. Kuid see funktsioon on omane ainult postituste kommentaaridele; nĂĽĂĽd töötab see subtiitrites, otseĂĽlekannete kommentaarides ja isegi kasutajate postitatud fotodel – tööriistal on võimalus “lugeda” postitatud pilte ja videoid, et analĂĽĂĽsida, kas neis on solvavat või diskrimineerivat sisu.

See teade tuleb õigel ajal, sest USA ja Suurbritannia tähistavad nĂĽĂĽd vastavalt riiklikku rõhumise ennetamise kuud ja kiusamisvastast nädalat. Tööriistad on töökorras ja aitavad võrgul seda tĂĽĂĽpi toksilist ja raskendavat käitumist hõlpsamini tuvastada ja ohjeldada – või vähemalt loodame.

Jaga asukohta Facebookiga

Heade uudiste seas on meil ka üks, mis võib panna mõned kasutajad nina kirtsutama: vastavalt TechCrunch, Testib Facebook uusi privaatsusseadeid, mis saavad järele asukohaajalugu Instagrami reklaamide sihtimise hõlbustamiseks koos ettevõtetega.

Instagrami asukohaajalugu Facebookis

Uudised tulevad varsti pärast Instagrami loojate Kevin Systromi ja Mike Kreigeri tagasiastumist, kes lahkusid Menlo Parkist pärast vaidlust Facebooki tippkohtumisega võrgu tuleviku ja võimaluste kohta, kuidas sellest raha teenida. Põhimõtteliselt on Facebooki ettepanek võtta Instagrami kogutud asukohaandmed (kui rakendusel on kasutajalt see luba) ja kasutada neid reklaami eesmärgil. Praegu ei salvesta Instagram isegi asukohaandmeid – ja seetõttu ei saa neid Facebookiga jagada.

Facebook ei kinnitanud tööriista käivitamist, kuid täitis seda TechCrunch, see on valikuline – kasutajad, kes soovivad osaleda, peavad selle aktiveerima käsitsi, mitte vastupidi. Kas keegi tahab?


Instagrami rakenduse ikoon

kaudu MacRumors, The Verge