Nintendinho? TomTop esitab NES-i mängumasinale mälu 500 mängust

Selle nädala pakkumine TomTopis toob kaasa NES-i klassikalise Nintendo tõetruu tagasitõmbamise, mälus on rohkem kui 500 mängu ja tähelepanuväärne hind

Nintendinho?  Cafago kannab NES-i mänguautomaati koos 500 mängu mäluga

Retromängud pole kunagi varem olnud nii populaarsed – ja sel nädalal meie oma TomTop, mis ilmuvad siin alati parimate hindadega, toovad nautijatele erilisi allahindlusi Nintendinho ja kaasnevad Showmetech. Vaata seda:

NES mängumootor

Nintendinho?  Cafago toob NES-i mängumootori mällu 500 mängu;  NES Klassikaline väljaanne

SEE NES mängumootoron selle loojate sõnul Nintendo kõige ikoonilisema konsooli, mida siin Brasiilias nimetatakse “Nintendinhoks”, ustav puhkus.

Veel 500 vastet lisada mällu, süsteemis pakutakse TomTop on rohkem pealkirju kui NES Klassikaline väljaanne, konsooli ametliku ümbertõlgenduse, andis Nintendo välja eelmise aasta keskel.

Lihtsalt idee saamiseks, välja arvatud kulud 1000 R $ mitteametlikel edasimüüjatel siin Brasiilias on NES Classic Editionil ainult 30 vastet.

Spetsifikatsioon:

Lühidalt, NES mängumootor See on praktiline ja väga mõistliku hinnaga viis elada natuke oma lapsepõlve, sest peale selle, et teil on üle 500 klassikalise tiitli, Meeldib Bros Super Mario, Legend of Zelda, Castlevania, Contra, Mega Man, Metroid, Donkey Kong ja mitmed teised, NES mängumootor see on endiselt palju nagu algne HEV, mis on teie mängutoas armas dekoratiivtükk.

Meeldib? Poe kĂĽlastamiseks ja toodete ostmiseks kĂĽlastage seda linki.

…

Ja nagu sellest veel vähe oleks, pidage seda meeles TomTop omama tasuta saatmine Brasiiliasse aktsepteerib ka kaardil makseid boleto ja intressivabade osamaksetena.