Nintendo 3DS toob turule tasuta sõnumside teenuse

Nintendo 3DS-i kasutajad tähistavad neid jõule postkaartide jagamisel täiendava abiga: uus konsooliteenus, mis võimaldab isikupärastatud sõnumeid tasuta saata.

Tootja teatas Caixa Postal rakenduse kättesaadavusest Portugalis, mis võimaldab kasutada konsooli tasuta sõnumivahetusteenust, võimaldades tasuta kohaletoimetamist StreetPassi ja SpotPassi kaudu.

Sõnumeid saab kirjutada konsooli pliiatsi abil, mis on loodud animeeritud postkaartide või 3D-sõnumite kujul. Rakendus võimaldab teil ka sisu isikupärastada, kasutades konsoolikaameraga tehtud fotosid või lisades heliklippe.

Asjaolu, et sõnumite vahetamine selle teenuse abil piirdub sama tĂĽĂĽpi platvormi kasutajatega, võib pidada piiranguks. Nintendo eelistab siiski rõhutada garantiid, et sõnum esitatakse “sellisena, nagu see saadeti”, kutsudes kasutajaid “fantaasial vabaks laskma” ja ĂĽllatades sõpru.

Rakenduse funktsioonidest tasub mainida viivitatud tarnete ajastamise võimalust, nii et sõnumid võetakse vastu seitsme päeva jooksul pärast nende loomist.

Uuendusi saab tasuta alla laadida virtuaalsest konsoolipoest Nintendo eShop.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes