Nintendo 64 Mini võiks olla järgmine konsool, mis nostalgiatööstuses tagasi põrkab

Nintendo leidis turu vanemate konsoolide vanematele versioonidele. Mini Classic seeria turule toomisega äratas ettevõte NES ja SNES üles, kuid haare ei tohiks siin peatuda, kuna fännid ihkavad Jaapani kaubamärgi ühte suurimat klassikat: Nintendo 64.

Kolm väidetavat N64 pilti internetti toonud lekke kohaselt jõuab konsool isegi turule, seekord kompaktsemas ja kaasaegsemas versioonis, mis võimaldab teil mängida retro pealkirju tänapäevastes moodsamates telerites.

Võrreldes kahe muu sĂĽsteemiga on sellel konsoolil võimsam “mootor”, mis on võimeline töötlema atraktiivsema graafikaga mänge. Selle tulemusena on ka võimalik, et see uus versioon nõuab Nintendolt rohkem tööd ja see jõuab turule, mille väärtus on veidi suurem kui SNESil ja NES-il. Olulisem on mainida, et ka mänguemuleerimine, mille suurus võib olla kuni 64 MB, on samuti keerukam saavutada.

Nagu rõhutab IGN, ĂĽtleb see pärast N64 kronoloogilist järjestust vastavalt GameCube’ile. Kuid konsool ei tohiks olla lĂĽhikese aja jooksul projekt, kuna riistvara funktsioone on taskukohase ja kompaktse versiooniga raskem jäljendada.

Pange tähele, et uudiseid peab veel kinnitama Nintendo, kes ei pruugi seda projekti kunagi kommertstootes tegelikult rakendada. Leke näitab aga paljutõotavaid üksikasju.