Nintendo America president läks pensionile ja andis Doug Bowserile “portfelli”

Nintendo on viimase aasta jooksul juhtimistoolis läbi teinud mitmeid ümberkorraldusi. Nintendo presidendina astub üle Shuntaro Furukawa, kes asendab ajutist juhatust alates Satoru Iwata ootamatust surmast 2015. aastal. Praegu on ta Nintendo liider Ameerika pinnal. Reggie Fils-Aime, lahkudes ettevõttest, andis Doug Bowserile koha, kui see on vanem asepresident müügi ja turunduse alal.

Emotsionaalses kõnes selgitas Reggie Fils-Aime emotsionaalses kõnes Nintendo America Twitteri kontol otsust minna pensionile, et veeta rohkem aega perega, andes portfelli üle oma järeltulijale 15. aprillil. Nintendo president tänas Ameerika kolleege töö eest ja kõik, mida ta tegi, nii ettevõttes kui ka väljaspool, rõhutas tema juhirolli. Nintendo tunnistab, et tegevjuht lahkub oma positsioonilt ettevõtte heas faasis ja tunnistuste kontrollimine toimub loomulikult.

“Nintendo hoiab mu sĂĽdant igavesti, täis tänulikkust”, rõhutades tagasiastumist, rõhutades ka meeskonna rolli tootmisharu edukuses. Reggie Fils-Aime liitus sajandivanuse ettevõtte Ameerika divisjoniga 2003. aastal mĂĽĂĽgi ja turunduse asepresidendina, asudes presidendiks kolm aastat hiljem.

Nintendo America endine liider sai juba varajases eas populaarsuse oma kindlameelsuse ja Nintendo toodete kaitsmise viisi pärast, kuid eriti kindla käe eest avalikus sekkumises ja konverentsidel, mis teenis talle kogukonna hellitava hüüdnime The Regginator. Ta on olnud ka mitme internetis asuva meemi sihtmärk, mida ta selle nähtuse kohta teada saab, aidates toita.

Doug Bowser on Nintendo America uus president

Doug Bowser on Nintendo America uus president

“Data-title =” Doug Bowser on Nintendo America uus president – Nintendo America president läheb pensionile ja annab “portfelli” ĂĽle Doug Bowserile – SAPO Tech “> Doug Bowser on Nintendo America uus president Doug Bowser on Nintendo America uus president

Isegi oma sõnakõne ajal ei lõpetanud ta oma järeltulija Doug Bowseriga mängimist, öeldes: “Kes jätaks Bowseri nimel parem lossi võtmed?” Nintendo universumis on Bowser Mario universumi peamine kaabakas, kes kipub lossist lossi hĂĽpates röövima Princess Peachi.