Nintendo avaldas Super Mario Run’i mängu enne selle väljaandmist

Järgmisel neljapäeval, 15. päeval, saabub kauaoodatud mäng App Store’i Super Mario jooks, esitati septembri ĂĽritusel. Niisiis avaldas Nintendo video, milles näidati mängu ĂĽksikasju.

Alustame siis videost, mis on ingliskeelne, kuid kirjeldame allpool olevat sisu:

Video algab sellega, et Super Mario uus versioon töötati välja vaid ühe käega mängimiseks. Ja see on Nintendo jaoks tõesti nutikas asi, sest see on mäng mobiilseadmetele. Virtuaalse juhtkangi lisamine ja viimistletud viisid oma tegelase juhtimiseks oleks asjatu katse konsoolil mängimise taasesitamiseks, kahjustades tõsiselt mängu dünaamikat.

Kuni takistusi pole ees, jookseb Mario alati. Väikesed takistused hüppavad ise, kuid suurte hüpete jaoks peate ekraani puudutama. Teie oskus on hüpata õigel ajal, koguda võimalikult palju münte (mis pole alati lihtne). Neid tuleb mitu väljakutseid münte, on purpurpunased, mida on raskem püüda, kuid mis on teie kasuks, kui nad kõik kinni püüate.

Super Mario jooks

MängureĹľiime on kolm: Maailm, Võidusõit ja Kuninglikud hooned. Esimesel etapil on kõik tasuta, kuid hiljem peate mängimise jätkamise eest maksma. Ăśhekordne hind 9,99 dollarit avab kogu mängu. Arvestades, et enne väljakuulutamist uskusid paljud, et see on mängu alghind, on isegi lahe, et nad annavad kasutajatele võimaluse enne ostmist näha, kas see neile meeldib või mitte. Kuulsime palju inimesi ĂĽtlemasKui Nintendo vabastab iOS-i jaoks Super Mario, maksan ma ilma kaebusteta“. Vaatame, kas need fännid vastavad nĂĽĂĽd neile öeldule.

Võidusõit

Võistlusrežiimis võistlete sõpradega. Selle eesmärk on meelitada Konn (head seened) oma fännidele ja saate seda teha julgete käikudega. Need samad manöövrid täiendavad ka Valuuta palavik, mis lõppedes vihma mündidele sajab. Võistlustel võistlemiseks peavad teil olema võistluspiletid, mida saab osta mitmel viisil, näiteks läbida kõik maailma etapid või oma kuningriigi boonusmatšide kaudu.

Super Mario jooks

Kuninglikud hooned

Kogudes võistlustesse ja maailmadesse münte ning meelitades kärnkonnaid, saate ressursse oma impeeriumi ülesehitamiseks. Kui teie impeerium kasvab, ilmuvad boonusmatšid, mille jaoks võite võita pileteid võistlustele. See tähendab, et ühe režiimi mängimine aitab ka teisi.

Super Mario jooks

Boonusmängud võivad avada ka uusi tegelasi, kellega saate mängida, näiteks Luigi, Yoshi ja isegi Konn.

Demo Apple Store’is

Alates tänasest (8.) on võimalik Super Mario Run’i mängida enne selle käivitamist, fĂĽĂĽsilistes Apple’i poodides kogu maailmas (me pole seda kontrollinud, kuid teoreetiliselt ka Brasiilias).

Käivitage

Ăślemaailmne turule toomine toimub App Store’is eksklusiivselt järgmisel neljapäeval 15. päeval ja selle versioon on portugali keeles. Kas olete valmis oma alla laadima?